Baş Melek Mikail İnisiyasyonu

Baş melek Mikail

İbranice’de Me Cha büyük, El ise Tanrı anlamına gelir. Uygun şekilde, Baş Melek isimlerinin çoğunda El son ekini buluyoruz. Mikail’in ışığı tüm tonlarında mavidir ve korumanın, ışığın ve ateşin Baş meleği’dir.

Değerli Taşlar: Mavi Safir, mavi ve sarı topaz, sitrin
Renkler: Kobalt mavisi ve altın
Gezegen: Güneş

O, herkesin en büyük savaşçı meleğidir. Işığın ve sevginin koruyucusu ve rehberidir. Korkuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve insanlara cesaret verir. Özellikle bir durum yaşam amacınıza müdahale ettiğinde, anında sizin için araya girecektir. Halesi, morla karıştırılmış kobalt mavisidir. O etrafındayken bu renklerin parıltısını görebilirsiniz.

Baş melek Mikail dünyayı korku ve karanlıktan kurtarmak için burada enkarne olmayı seçen Işık işçilerinin komutasındaki melektir. Karanlığın birliklerine karşı özellikle de insanların yaşam amacına müdahale ettiği için bu savaşta ışık meleklerini, yönetir.

Baş melek Mikail negatif enerjiyi temizler. Negatif düşünen insanları Tanrı’nın ışığına götürebilir, böylece zihinleri iyileştirerek, bilincin yükselmesini sağlar.

Olumsuzluğun varlığını her hissettiğinizde ondan size yardım etmesini de isteyebilirsiniz. Zihniniz ve kalbiniz de dahil olmak üzere herhangi bir alandaki negatif enerjiyi temizleyecektir. Evinizdeki, ofisinizdeki, arabanızdaki vb. negatif enerjiyi temizlemesini isteyin. Farkı göreceksiniz!

Ne zaman korkarsanız veya tedirgin olursanız, zihinsel olarak “Baş melek Mikail’den yardım isteyebilirsiniz. Güvenli olmayan bir yerde olduğunuzu hissettiğinizde, Baş melek Mikail’den size rehberlik etmesini ve korumasını isteyebilirsiniz.

Baş melek Mikail inisiyasyonunu aldığınızda, güçlü koruması altında her zaman kendinizi güvende hissedersiniz.

Baş melek Mikail ile çalışmak ruhsal gelişiminizde merkezlenmiş ve korunmuş hissetmenize yardımcı olacaktır. Baş melek Mikail kendimizi olumsuzluktan arındırmamızı, iyileştirmemizi ve  etrafımızdaki dünyayı temizlemeye başlamamızı istiyor. Bunun adına Işık İşi denir.

Mazlumlara yardım eden polisleri, askerleri, güvenlik görevlilerini, avukatları ve politikacıları, din adamlarını (sadece iyi niyetleri olanlara) korumada yardımcı olur. Her şeyi korur ve insanlardan mekanlara kadar her şeyi temizleyebilir. Eğer “insanın dünyasının” kurbanı olduğunuzu hissederseniz, Baş melek Mikail’i çağırın. Sadakati sarsılmazdır.

Baş melek Mikail İnisiyasyonu

Baş Melek Mikail’in yoluna giriş, güzel, adanmaya ve saygıya layık bir deneyimdir.

Bu inisiyasyonun diğerlerinden farkı, karanlığı ve korkuyu ışığa dönüştürerek; Mikail’in enerjisi ve yetenekleriyle sizi uyumlu hale getirmesidir.

Üçüncü göz ve taç çakrası, inisiyasyon sırasında Başmelek Mikail’in enerjisi ile uyumlanır ve potansiyel olarak bizi enerjisel ve sezgisel olarak daha büyük farkındalığa açar.

İç Işık Kılıcımız da inisiyasyon sırasında uyanır, bu da bir akora vurur ve Evren’e Işıkla birlikte olmaya ve bütünsel varlığımızın en gerçek yönlerini kucaklamaya hazır olduğumuza dair yankılanan mesajı gönderir.

Hayatımızdaki enerjik enkazları, kaosu bitirebilir ve ilişkilerinizin kalitesini artırabilirsiniz.  Sevgiye odaklanarak, bilincimizi güçlendirmek ve İlahi Işığa bağlanmak için bu enerjileri kullanabilirsiniz.

İnisiyasyon süreci titreşimlerimizi yükseltir. Baş Mikail’ in hizmeti, İlahi İrade ve güç alanına genişlediğinden, enerjimizi Tanrısal alanla hizalamaya başlar. Mikail’in inisiyasyon niyetinin bir kısmı, bizi yaşam ve ruh amacımızla daha fazla temasa geçirmesi ve bu tekamül yolunda geliştirmesidir.

Kendi kalplerimizdeki korkuları, koşulsuz sevgi yoluyla iyileştirmemiz, bu gezegene barış ve sevgi getirmemiz istendiği için, bu uyumlama, tarihin bu zamanında Işığın yanında durmamızın çağrısıdır.

Baş Melek Mikail Kimdir?

Baş Melek Mikai’in enerji portalı ve evrensel görevini daha iyi anlayabilmek için detaylı bilgilendirme videosunu bu bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı yüz yüze veya uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz.

Tüm eğitimlerde,  ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden  ulaşabilirsiniz.