Horus’un Gözü Aktivasyonu

Horus’un Gözü Aktivasyonu

Horus’un Gözü Nedir?

Horus’un Gözü Aktivasyonu, kendi enerji alanınızda göksel enerji alanına bağlantıyı oluşturan kanallığı sağlar. Bu göksel enerji enerji bağlantısı daha sonra inisiyasyon ile enerji alanınızı sabitlenir ve ardından evrene çıkıp sürekli olarak kendi içinizde yenilenerek size geri dönerek yolculuğa devam eder.

Kutsal Ana Dünya’yla bağlantınız güçlendirilir, meridyenleriniz üst boyut enerjilere hizalanır ve ilahi dünya annemiz tarafından beslenirsiniz.

Bu rezervuarı inşa ederken, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenimizi yeniden kalibre ediyoruz, eski programlamayı, olumsuz kalıpları serbest bırakıyoruz ve daha güçlü bir temel veya enerji matrisi yaratıyoruz. Bu da İlahi planlamamızı daha fazla harekete geçirir ve bizi Işık bedenlerimize daha verimli bir şekilde bağlanmamızı sağlayabilir.

Işık Beden Vücudumuz Ne Demek?

 • Işık bedeniniz, çakralarınızdan daha yüksek bir seviyede, kaynağınıza daha yakın bir yerde bulunan bir enerji bedenidir. Işık vücudunuzu güçlendiren ve oluşturan toplam on merkez için yedi titreşim enerjisi beden merkeziniz ve üç ince beden merkeziniz var.
 • İlk üç merkez, alanınızdan aldığınız enerji miktarını düzenler; daha az uyumlu enerjileri uyumlu enerjilere dönüştürürler ve etrafınızdaki tüm enerjiyi daha yükseğe çıkmak için kullanırlar. Bu üç merkez, ince bedeninizin güç tabanını oluşturur. Bu merkezlerle çalışırken, daha güçlü bir kişisel güç duygusu yaşayabilir ve merkezde kalma ve sıkışmış duygusal enerjiyi serbest bırakma yeteneğini artırabilirsiniz.
 • Üst titreşim enerjisi beden merkezleri akış ve uyum yaratır ve sizi zamanın ve mekânın ötesindeki yüksek zihinsel alemlere ve diğer boyutlara götürür. Bu merkezlerle çalışırken düşüncelerinize ışık katabilir ve kanalınızı daha yüksek boyutlara açabilirsiniz. Derinlemesine iç görülü, mutlu hissedebilecek ve sizi doğrudan varoluş deneyimlerine sürükleyebilecek birçok aydınlatılmış, genişletilmiş farkındalık durumu yaşayabilirsiniz.
 • Üç ışık vücut merkezi vardır. Bu merkezleri uyandırıp Kaynağınızla bağlantı kurduğunuzda, hayatınızdaki dengeyi, netliği ve uyumu artırabilirsiniz. Işık bedeninizi uyandırmak, Evreninizin daha yüksek, daha güzel enerjilerini görebileceğiniz, hissedebileceğiniz veya onları günlük yaşamınızın bir parçası haline getirebileceğiniz yeni bir vizyon türüne sahip olmak gibidir.

Bu linke tıklayarak Horus’un Gözü Işık Beden özel çalışmasını dilerseniz deneyimleyebilirsiniz.

Işık Bedeninizi Neden Uyandırmalısınız?

Işık bedeniniz, bir sonraki evrimsel adımınız olarak geliştirdiğiniz bedeninizdir. Işık bedeninizi uyandırmak, fiziksel, duygusal ve zihinsel enerji bedenlerinize daha yüksek, daha ince ışık frekansları getirir. Bu daha ince ışık frekansları ile adım adım yüksek boyutların farkındalığını ve onlarda var olduğunuz haliyle kendinizi inşa ediyorsunuz. Işık bedeninizi uyandırırken, birçok yükseltilmiş, mutlu, huzurlu, sevgi dolu, neşe dolu ve kavrayışlı bilinç hallerini deneyimleyebilirsiniz. Daha yüksek, genişlemiş durumlara erişebilir, kanalınızı yukarı doğru açabilir ve kaynağınızı doğrudan deneyimlemek için bilincinizi genişletebilirsiniz. Bu enerjileri birçok pratik yolla kullanabileceğiniz gibi, istediğiniz yaşamı yaratmak için de kullanabilirsiniz.

• Hayatınızı deneyimleme şeklinizde önemli değişiklikler yapmak için güçlü, içsel bir arzu hissediyorsanız

• Bilincinizi genişletmek, hayatınızın amacına dair duygunuzu derinleştirmek ve kaynağınıza ve kendi içsel bilginize bağlanma yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız

• Dengeli, uyumlu bir yaşam için iradenizi kalbiniz ve zihninizle birleştirmeyi öğrenmeye hazırsanız

• Kaosta sörf yapmayı ve evreninizi oluşturan enerjilerin akışında gezinmeyi öğrenmek istiyorsanız

• Hızlanmış bir kendi kendine büyüme yolundaysanız

İnisiyasyondan aldığımız yüksek ışık titreşimleriyle birlikte, günlük yaşamlarımızda faaliyet gösterdiğimizde daha fazla 5D ışığa erişip tutarak, Dünya için bu ışığın bir aracı olmak ve bilinçli bir niyetle, frekans ve titreşimlerimizi yayarız.

 

Horus’un Gözünün Tarihi – Okült İlimler

Horus’un Gözü, Isis ve Osiris tarafından kodlanan ve Mısır’daki rahipleriyle geride kalan eski Gizem Okulu Yaratıcı Geometri Öğretilerini ifade eder.

Bunlar Atlantis ve diğer programlardaki rahiplerle aynı ruhlardır. Genetik olarak kodlanmış bu bilgiyi DNA’larında taşıyorlar- 2012’ye geri dönerken şimdi tetikleniyorlar. (2012 kırılma noktasına geri dönüyoruz çünkü gelecekten buradayız).

Bu gerçekliğin / programın başlangıcından beri eski gizem okulu öğretilerinde saklanan ek bilgiler var. Kayıtlar Salonu- Altın Capstone 12 Aralık- 12.12’de 12: 12’de öğlen ve Büyük Piramit Krallar Odası’nda etkinleştirildiği, şifa, aydınlanma ve yükselişinizi getirdiği için tüm gizli bilgiler şu anda sonra akışta ortaya çıkacaktır. .

Gerçekliğimizdeki saatin kalibrasyonu sıfırlandı ve bilinç değişti.

 • Göz Sembolojisi her şey zaman matrisinde ‘göz’ sembolojisi ile bağlanmış efsane, matematik ve mecazdır. Her şey zamanın simyasında yaratılış, bilinçli yaratılış ve öngörülen yanılsama gözüyle görülür.
 • Her şey “göz” den, bilinçli bir şekilde tecrübe edilir. Sonra gerçeklik kalıpları döngülerde yaratıp yeniden yaratıldıkça göze döner. Sarmal galaksileri düşünün.
 • Gözler ruh deneyimine açılan pencerelerdir. Sanal gerçekliği düşünün.
 • Göz, üçüncü boyuttaki deneyimizi görmemizi ve bilinçli olarak fark etmemizi sağlayan bir mercektir.
 • Gözün bir öğrencisi var. Biz bir üniversitedeki zaman veya sanal gerçeklik merceğiyle bilinçli olarak deneyimleyen öğrencileriz.
 • Göz, ruhun penceresi ve ruhunuzun diğer ızgaralarda deneyimlediği tüm yönleridir.
 • Üçüncü göz 6. çakradır. Aktive olmaya ve açılmaya başladığında, birinin gözlerinin görmediğimiz arka alanları görmek yaygın bir deneyimdir.

  Epifiz Bezinin Önemi ? Üçüncü Göz, Hipotalamus ile daha fazla bilgi ve hipofiz bezi meditasyonunu bu linke tıklayarak deneyimleyebilirsiniz.

  Rüyaların- renklerin, kişisel yaşamınızın ve ilişkilerinizin- bakış açısı ‘yeni bir ışık’ ile görülecektir. Bilincinizi genişletmenize ve gerçeği birçok seviyede ve boyutta görmenizi sağlayan daha yüksek bir frekansa geçiyorsunuz.

Bu, algıda kuantum sıçraması olabilir ve artık daha yüksek frekansta çalışmayan kalıpları attığınız için hayat değişebilir. Bu zaman ivmesinde toplam algınız değişir.

Gözün açılması, uyanış zamanının, bilincin evriminin, DNA’nızın aktivasyonu = 11:11 dijital alarmının simgesidir.

Gözün açılması- Iris – Isis – I – fiziksel göz olabilir veya ‘üçüncü göz’ olarak adlandırılan, yukarı ve dışarı bakan  bir lensi vardır. Epifiz bezi olayları doğada doğrusal olarak deneyimlememizi sağlayan eylemi yavaşlatır.

Doğrusal zamanda keşfetmek, elektromanyetik alan, dualite , polarite, aşk ve korkuyla deneyimlememizi sağlar.

Dengeyi uyandığımızda görüyoruz ve ruhsal kıvılcımlar olduğumuzu hatırlıyoruz. Gördüğünüz parıldayan ışıklar, orijinal yaratılışına geri dönen fiziksel bir formda, bilincin kutup değişimleri ile dünya hem fiziksel hem de metafor olarak değişiyor.

‘Göz’ imajıyla bağlantılı çok semboloji vardır. Hepsi yaratılışın kaynağı için bir metafor olarak göze bağlanır. Tanrı, Tanrı’nın Gözü

İnsanlar rüya gördüğünde veya meditasyon yaparken bazen açık veya kapalı bir göz görürler. Sembolik olarak uyanık bilinç olan açık gözdür.

 

Horus’un Gözü (Aslında Ra’nın Gözü mü?)

Her zaman Horus’un Gözünü eski bir Mısır Hiyeroglif Sembolü olarak gördük .Osiris ve Isis hakkındaki hikayeyi ve Horus’un oğullarının doğuşunu duydum.

Horus’un Gözü uyumlamasını alana kadar gerçekten ne anlama geldiğini anlayamadım, aslında insanlık hazır olana kadar enerjileri canlı tutmayı amaçlayan bir benzetme değildi.

Göz, Efendiler ve Işık Efendileri tarafından fiziksel yaratım üretmek için bir titreşim desenleri şablonunun kullanıldığı Ebedi Göz’dür. Tanrı’nın imajının tüm nesillere aktarılabilmesi için Elohim’in zihinlerini koordine eden ilahi yaratılışın Babanın Gözü.

Ebedi Göz, Babanın Yaşayan Işığının giysisini görünür yapmasını sağlar, böylece Işık maddelerini oluşturabilir. Babanın yaşayan ışığından kutsal geometriye kadar ışık, horus’un gözü aracılığıyla onu ışık varlığına dönüştürmek için insana ulaşır.

Bu sistemin Lemurya’ya kadar uzandığı biliniyor. Bu sistem dünya düzleminde kullanılmış ancak bugüne kadar unutulmuş çok eski bir sistem.

Horus’un Gözü aracılığıyla bir Işık Varlığına dönüştüğünüz söylendiğinde, bunun tek yol olduğu anlamına gelmez. Herkesin şimdi Dünya üzerinde mevcut olan hızlandırılmış enerjileri aldığını düşünüyorum.

Horus veya Ra , koruma ve gücün eski bir Mısır sembolüdür. Göz, kraliyet gücünü simgeleyen bir semboldü, ancak sayı tarafında, yuvarlamanın ilk 6 terime ayarlandığı bir ondalık sistem belirtildi.

Kadim insanlar, yıkılmazlığın bu sembolünün, ruh hakkındaki inançları nedeniyle yeniden doğuşa yardımcı olacağına inanıyorlardı. Yeni masonluk geleneği, sembolü providence gözü biçiminde benimsedi ve bu yüzden bugüne kadar hayatta kaldı.

Horus’un Gözü (Nekhbet ve Wadjet tarafından kuşatılmış) Tutankhamun’un mumyasında 12. bandaj tabakasının altında bulundu.

Eski Mısır kelimesi wedjet maviyi ifade eder ve aynı kelime insan gözü için kullanılır. Mısır mitolojisinde tüm Mısır tarihi boyunca önemli ölçüde evrimleşen eski bir tanrıydı. İlk başta, gözlerinden birinin güneş, diğerinin ay olduğu bir gökyüzü tanrısı olarak tanımlandı.

Zayıf gözü daha sonra mitolojisinde daha az önemli hale geldi ve özellikle bir ay tanrısı Thoth kültü ortaya çıktığında güneşle daha güçlü bir şekilde hizalandı. Güneş olarak, ya da daha doğrusu, güneş gibi gözüyle, gözünün özel bir anlamı vardı ve konunun hiyerarşik yönleriyle birleştiğinde bir güç sembolü haline geldi.

Başlangıçta Ra bu pozisyonda kaldı, ancak Horus yavaş yavaş daha önemli hale geldikçe, bir güneş tanrısına dönüştü, böylece Horus Ra ya da Ra-Herakhty (“iki ufuktan Horus olan Ra”) olarak kabul edildi.

Daha sonra Horus’un gözü sayısı Mısır yaşamında önemini azalttı, en eski Horus’un gözü problemini çözen hiyerarşik, demotik ve daha sonra Mısır aritmetiğindeki gelişmelerle birlikte azaldı.

En eski Horus-Eye problemi, bir (1) gibi herhangi bir sayıyı tam olarak, sayının herhangi bir parçasını atmadan yazmaktı. Peregrin şahin gözünü ve etrafındaki işaretler, bazen aşağıda bulunan “gözyaşı” işareti de dahil olmak üzere göz; Eski Mısır h-r “şahin” anlamına gelir.

Horus’un gözü nedir? Sfenksin gizemi ve kozmik varlıklar nefilimler ve neterler ile ilgili daha detaylı bilgi için bu linke tıklayarak ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

 

Horus’un gözü eğitimini kimler alabilir?

Daha önce hiç eğitim ve uyumlama almamış fakat farkındalığı yüksek kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen veya farklı sistemlerinden eğitim, inisiyasyon almış ve kendi ruhsal ve fiziksel gelişimini artırmak isteyen her kişi bu eğitim modülünden faydalanabilmektedir.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz.Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

2 bu gönderiye yapılan yorumlar

 1. Abdulkadır ŞİMŞEK
  8 saat önce

  Selamlar ,
  Rüyamda Horus u gördüm, başlangıçta çok korktum ,beni çağırıyor , gözlerim açık iki farklı boyut u da görebiliyorum, ancak bulunduğum boyuta sesimi duyuramıyorum, eşim o an gözlerim açık bir şekilde tavana baktığımı fark ediyor, sesleniyor duyuyorum ancak cevap veremiyorum ,taaki horus gidene kadar,o gittikten sonra direkt bulunduğum boyuta uyanıyorum , horus beni çağırıyor cevap vermekle vermemek arasında tereddütte bulunuyorum, be sonra gidiyor ,hem korkutucu hemde merak uyandıran bir durumdu ,
  Yorumunuzu alabilirmiyim
  Teşekkürler.

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   3 saat önce

   Kadir bey E-posta adresinize bilgilendirme yapılmıştır.

   Yanıtla

Düşünceni bırak