Özel Danışmanlık

En Derin Arzularınızı Gerçekleştirin

Ruh – Madde – Bilinç

Madde Beden , Ruhun tezahürü için bir araçtır.

Yaşamda uyumsuzluklarımızın nedeni, fizik beden olmadan (= madde yönü) Ruhun (= bilinç yönü) tezahür edip kendini ifade edememesidir.

Ruhu, etrafında sayısız atomun – özünde ruhun ateşi (yaşam yönü) ile – birikip dolaşarak, genellikle beden, koşullar ve çevre dediğimiz şeyi oluşturduğu saf bilincin çekirdeği olarak düşünün.

Vücudunuz, koşullarınız, çevreniz, içsel baskın düşünce yaşamınızın doğrudan bir ifadesidir.Bunlar, en derin iç arzularınız ve dışa doğru itilen korkularınızdır. Kısacası: dış yaşamınız, iç yaşamınızın ve bilincinizin tam bir taslağı veya ifadesidir.

İçimizde hareket edemeyiz ve iç sesimiz olmadan da hareketsiz kalamayız!
Etrafımızdaki dünyaya gerçek olarak bakıyoruz. Bu gerçeklerin daha derin bir iç nedenin sonuçları olduğunu anlamıyoruz, sebebin bilincimizin hareketi olduğunu anlamıyoruz.

Ruh hareket ettikçe, Ruhumuzun çekirdeği etrafında dolaşan atomlar şimdiki zamanda kendilerini yeniden düzenlerler.

  • Bu nedenle: İçimizde hareket edemeyiz ve iç sesimizi dinlemeden hareketsiz kalamayız.

  • Sorun: Maddeyi (fizik bedeni) yaşamdaki olumlu kontrol faktörü haline getirdik.
  • Çözüm: Ruhu yaşamdaki olumlu kontrol faktörü yapın.

Ruhumuzun gerçekliğinden ve gücünden habersiz bir yaşamın içinden geçerek, maddeyle özdeşleşerek, kimliğimizi bedenlerimiz, ünvanlarımız, koşullarımız etrafında şekillendirerek, kimliğimizi iç gerçeklikten ziyade dış dünya etrafında şekillendirerek yaşarız.

Ruhumuzdan ziyade maddeyle özdeşleşerek, maddeyi yaşamdaki pozitif (= aktif / kontrol edici) faktör ve Ruh’u negatif ( pasif / hizmet eden) faktör haline getirdik.

Sonuç olarak, yaşamın içinden pasif bir şekilde geçerek, çevremizdeki dünyanın vücudumuzda aktif titreşimleri uyarmasına, düşüncelerimizi zihnimize ve arzularımızı kalbimize yerleştirmesine izin veririz.

Başka bir deyişle: Dış dünya iç yaşamımızı belirler.

Dış ses iç sesi boğdu.

Yine de iç sesimiz sürekli olarak bizimle derin, içsel arzu şeklinde konuşur.

En derin iç arzularınızı onurlandırmalısınız.

Daha tatmin edici, sevinçli ve bol bir yaşam için arzularınız kelimenin tam anlamıyla içinizdeki İlahi Olanın kendilerini ifade etmeye çalışan arzularıdır. Bu şekilde sizi tekamül merdiveninde yukarı çıkartırken, bütünsel frekansınızıda yukarı doğru iter.

Cennet kelimesi, Tanrı’nın evi anlamına gelen eski bir İngilizce kelime olan heofon’dan gelir. Cennet kelimesinin anlamı, yüksek frekans anlamına gelen başka bir kelimedir.

Yaşamımızı iyileştirme konusundaki derin iç arzumuz, ilişkilerimiz, sağlığımız, mali durumunuz, siz adlandırın. İçimizdeki İlahi olan, frekansımızı cennetin frekansıyla aynı hizaya getirmek için bizi içten dışa doğru itiyor.

Bu nedenle, en derin, en yüce arzularınızı onurlandırmanız, iç huzurunuz ve refahınız için çok önemlidir! En derin arzularınızı reddetmek, iç pusulanız olan İç sesini reddetmektir.

Yapma arzusu, yapma yeteneğini ima eder.

Arzularınız gerçek, somut enerjilerdir.

Enerjinin (biraz yüzeysel) bilimsel bir tanımı, iş yapma yeteneğidir.

Bu nedenle, yapma arzusunun, yapma yeteneğini ima ettiği doğada, Ruhsal bir yasa olduğu söylenmiştir. Başka bir deyişle; olmayı, sahip olmayı, yapmayı gerçekten arzuladığınız her ne ise, arzunun kendisi, gerçekten arzuladığınız her şeyi yapabileceğiniz, sahip olabileceğiniz ve yapabileceğiniz bir garantidir!

Yine de en derin arzularınızı yerine getirmek ve tüm sorunlarınızı (= gelişmemiş potansiyelin işaretleri) aktif potansiyele dönüştürmek için, süreci tersine çevirmeniz gerekir:

Ruh ile özdeşleşmeniz, ruhunuzu yaşamdaki pozitif (= kontrol edici) faktör haline getirmeniz ve maddenin yaşamdaki negatif (hizmet) faktör olduğunu anlamanız gerekir.

En derin iç arzularınızı gerçekleştirmenin yolu budur.

Koşullarınızı değiştirmenin yolu, bilinç seviyenizi değiştirmektir.

Şu anki durumunuz ne kadar karmaşık veya umutsuz görünse de, evreninizin merkezinin SİZ olduğunuzu ve etrafınızdaki dünyanın geçici olduğunu fark ederek çok kısa zamanda bunu tersine çevirebilirsiniz. Ruhunuzun çekirdeği etrafındaki maddenin yapı taşları, şu andaki bilinç seviyenizin altını çiziyor.

Koşullarınızı değiştirmenin yolu, bilinç seviyenizi değiştirmektir.

Yaşamınızı bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız (frekansınızın yükselmesi), şu andan itibaren birebir danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Size, çok neşeli, eğlenceli ve güçlendirici bir şekilde nasıl zirveye çıkacağınızı göstereceğim.

Düşünceni bırak