Etkinlik Detayı

KAPADOKYA WESAK MEDİTASYON KAMPI

YILIN RUHSAL ZİRVESİ 

WESAK NEDİR?

Wesak meditasyon aktivasyonu her 26 Mayıs’ta (Güneş Boğa dolunayında) kutlanır. Dolunay saatinde, güneşin ışık hacmi optimum seviyededir ve büyütmek ve yaymak istediğimiz güneşin bu enerjisidir.

Yükselmiş Üstat Djwhal Khul’un dediği gibi: Ayın bu iş üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ancak ayın tamamen aydınlatılmış küresi,  dünya’daki tüm yaşamın enerji kaynağı olan güneş merkezi arasında özgür ve engelsiz bir hizalanmayı gösterir. Böyle zamanlarda, yaşamın ve aklın merkezi olan Yaradan’a, kesin bir yaklaşım sergileyebiliriz…

Başka bir deyişle, dolunay saatinde, insanlığa diğer zamanlarda temas kuramayacağımız daha yüksek ruhsal enerjilere ve güçlere erişim sağlayan bir kapı açılır. İşimiz, kendimizi bu enerjilere açık hale getirmek, onları emmek ve hizmette paylaşmaktır.

Doğu’da wesak Festivali Buda’nın Festivali olarak bilinir. Bu yüzden wesak’ta tabi ki Buddha’nın doğumunu, yaşamını ve öğretilerini de kutluyoruz. Buda’nın boğa’da enkarnasyona geldiği ve ayrıca Boğa’da bodhi ağacı altında aydınlanma kazandığı söylenir.

Manevi Olarak WESAK Nedir?

Boğa burcunda dolunayda Wesak kutlamasının yılın en önemli anıdır. Dünyanın dört bir yanından, her kesimden ve inançtan insanlar, Büyük İlahi Planın gerçekliğine uyanarak ve bu plana aktif olarak hizmet etmek için ruhsal olarak bir araya gelirler ve etrafa yayılan daha büyük ışık işçileri ağıyla meditasyonda Ruhsal olarak bağlantı kurarlar. Dünyanın yanı sıra, asırlar boyunca insanlığa perde arkasından insanlığa rehberlik eden ve Wesak’ta tüm odaklarını ve dikkatlerini insanlığa ortaklaşa yönlendiren Bilgeliğin Üstatları ile birlikte gerçekleştirilir.

Bu nedenle wesak; Üstatların iç düzlemde ve dış düzlemde, kendini ilahi planın işleyişine adayanların, öğrencilerin ve inisiyelerin birleşik odak ve ilgisi nedeniyle yılın Ruhsal zirvesidir.

Wesak: Manevi Büyümemizi Hızlandırmak İçin Yılda Bir Gelen Fırsat

Her şey enerjidir. Tekamül yolunda ( Evrim merdiveninde) ilerlemek için, ilerlememize yardımcı olan daha yüksek enerjileri demirlemeliyiz. Wesak’ta olan budur. Enerjisel olarak konuşursak, Wesak yılın en önemli anıdır. Wesak olarak, gemilerimizi kullanabileceğimiz en yüksek ve en iyi enerjilerle yükleyebilir; böylece bilincimizi ve yaşamımızı değiştirebiliriz. Wesak’ta bulunduğumuzda, dünya’daki ruhsal ailemizle yüksek boyutlarda bilinçli olarak bağlantı kurduğumuzda, evrimimizi en derin şekilde hızlandırabiliriz.

Wesak’ta, gerçekten bulunduğumuzda, kendi Ruhumuzla bağımızı güçlendirebilir, Ruhun enerjilerini demirleyebilir ve bu ruhsal enerjilerini dünyaya çok güçlü bir şekilde dağıtabiliriz. Wesak’da bunu toplu olarak yapıyoruz. Dünyanın her yerinden ışık işçileriyle birlikte yaptığımız için bu çok daha büyük bir etkiye sahip olmaktadır.

Bu yüzden yıl boyunca Ruh bilincini geliştirmek için çalışıyoruz, Ruhu demirlemek ve onu gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Ruhumuz ve beynimiz arasında bir kanal yaratıyoruz ve böylece burada ve şimdiki yüksek ruhsal gerçekliklerin giderek daha fazla farkına varıyoruz. Wesak’ta bu çalışma, daha yüksek ruhsal kaynaklarla bağlantı kurmamızı sağlayan ve böylece hem bireysel hem de toplu olarak evrim merdiveninde ilerlememize yardımcı olan ek bir büyük dürtü alır.

KAMP PROGRAMI

 

Sizler İçin Çok  Özel Bir Program Hazırladık

Workshop sayesinde:

 • Hayatınızın değişim planı devreye girecek
 • Bilinçaltınızın kontrolü artık sizde olacak
 • Çekim yasasının gücünü etkin bir şekilde kullanmayı öğrenerek, hayatınıza daha fazla neşe, sevgi, mutluluk ve bolluk çekebileceksiniz.
 • Özgüveniniz ve öz saygınız artacak
 • Zihinsel ve fiziksel sağlığınız iyileşecek
 • Hayata daha olumlu bir bakış açısı kazanarak daha iyi ilişkiler geliştireceksiniz
 • Hayallerinizin ötesine yolculuğunuz başlayacak.

KAYIT VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • YER: KAPADOKYA IHLARA KONAKLARI
 • TARİH: 26 – 27- 28- 29 MAYIS
 • SON KAYIT TARİHİ: 16 MAYIS 2022
 • KONAKLAMA SEÇENEKLERİ: Tek Kişilik ve Çift Kişilik Odalar
 • Ön Kayıt Oluşturmak için: info@serdardenk.com adresine ve WhatsApp hattımızdan
  İsim Soy isim, otel rezervasyonu için TC kimlik numarası ve size ulaşabileceğimiz irtibat numarasını belirtmeniz gerekmektedir.
 • Buluşma Yeri : Kapadokya Ihlara Konakları
 • Yeni, Kapadokya, Akrapol Sk., 68500 Güzelyurt/Aksaray

     Bu kamp programında 2 konaklama seçeneği sunulmuştur.
1. Opsiyon – Yarım Pansiyon (Sabah Kahvaltısı – Akşam Yemeği – Açık Büfe) ve 2 gün Kapadokya Gezi programı ve kampta yapılan tüm çalışmalar dahil

 • Fiyata dahil olmayan hizmetler:
  Öğle yemeği, Ören yerleri gezisinde Müze kartı -Bilet ve Kişisel harcamalar
 • 2. Opsiyon – Oda – Kahvaltı

Bu opsiyonda gezi programı ve akşam yemeği yoktur. Ödeme seçenekleri: Peşin ödeme ( Havale – EFT )

Ön kaydınız oluşturulduktan sonra banka hesap bilgileri sizlere iletilecektir.

 

 

     Kapadokyada Görüşmek Üzere 

     Sevgilerimle

     Serdar Denk

Etkinlik bilgisi

Düşünceni bırak

error: Content is protected !!