Etkinlik Detayı

Şambala Çok Boyutlu Şifa Sistemi Master Eğitimi

Şambala Çok Boyutlu Şifa Sistemi 4 Seviye Master Eğitim Programı – Uzaktan

Şambala öğrenilmesi ve uygulanması gereken son derece kolay ve bir o kadar da kuvvetli etkileri olan bir öğretidir. Birinci, ikinci ve üçüncü derece şambala herkes tarafında öğrenilip uygulanabilir ve bu 3 derece bir insanın yaşamını değiştirebilecek kadar güçlüdür. Daha yüksek bir enerjiye açılmak ve şifa yolunda ilerlemek isteyen göreceli olarak az sayıda kişi master seviyesinde eğitim alır.

Yaşamımızda aldığımız bazı kararlar ve yaptığımız seçimler, ondan sonraki hayatımızın tümünü derinden ve her yönüyle etkileyebilir. Şambala Master eğitimi ve inisiasyonunu almakta işte öyle bir seçimdir. İnisiasyonla beraber, kişi tüm benliği ile evrensel boyutlara açılarak kendi yaşamı ve çevresini etkileyecek olumlu ve büyük değişiklikler oluşturabilir.

4. Derece, şambalanın en güçlü, zevkli ve heyecanlı seviyesi olması ile birlikte size ciddi bir sorumluluk yükler. Herkes, yaşamda bildiği kadarından sorumludur. Bilgi, sorumlulukla doğru orantılı olarak artar. Özellikle enerji ile çalışma gibi hassas konularda taşıdığınız sorumluluğun bilincinde olarak edindiğiniz bilgileri kullanmanız son derece önemlidir. Sevgiyle davranmak, kişisel deneyim kazanmak, iyi niyet taşımak, sabır göstermek, iyi bir gözlemci olmak, sezgileri dinlemek gibi özellikler, şambala üstatlığına giden yolda size yardımcı olurlar. Ani karar vermeden, sükunetle ilerlemek yolunuzu daha çok güvenli kılacaktır.

Şambalayı, mahatma bilincini, reiki’yi ve evrensel bilgi’yi öğrenmenin sonu, sınırı yoktur. Sistemlere emek verip, hizmet ettikçe onunla bağınız derinleşir, gide gide sizde ‘’Enerjinin kendisi olursunuz’’.

Bu eğitim modülüne katılmayı gönüllü tüm yol arkadaşlarımı şimdiden tebrik ediyorum.

Işığınız daima yücelsin.

Eğitim içerik:

 • Şambala 4. seviye Master inisiyasyonu
 • Şambala, agarta, lemurya okült ilimler tarihi
 • Yükselmiş üstatlar, ölüm doğum döngüsü, evrensel bilinç ve ötesi
 • Sisteme başkalarını uyumlama ve öğretme
 • İleri seviye meditasyon teknikleri

Eğitim Takvimi:

 • Tarih: 18- 20 Temmuz
 • Kayıt son tarih: 15 Temmuz
 • Yer: Zoom Online- Uzaktan eğitim
 • Ön Koşul: Bu eğitim modülüne şambala 1-2-3 seviye eğitim ve inisiyasyonu almış kişiler katılım sağlayabilir. Allta ki kayıt formundan, bu eğitime katılma isteğinizin nedenlerini belirten kısa bir yazı yazmanızı rica ediyoruz.
 • Katılımcılara tüm eğitim modüllerini içeren eğitim kitapçığı, eğitimlerin ses kayıtları ve Şambala Master sertifikası E- posta adreslerine gönderilecektir.

ŞİMDİ KAYIT OL

 

 

  Etkinlik bilgisi

  Düşünceni bırak

  error: Content is protected !!