Hayatınızı Hızla Değiştirecek Basit Tavsiyeler

Pozitif Olumlama Cümleleri İle Bilinçaltı Temizleme Gerçekleştirilebilir mi?

Ruhsal ışığımızın ve bu yaşam formumuzda en yüksek potansiyelimizin ortaya çıkması için eski formun ortadan kaldırılmasından daha önemli bir şey yoktur. Eski sınırlayıcı düşünceleri, arzuları ve inanç sistemlerini bırakmayı ve arzuladığımız, dua ettiğimiz, uğruna çalıştığımız tüm harika yeni şeylere yer açmayı öğrenmeliyiz.

Yapmamız gereken, bizi bulunduğumuz yere koyan eski, sınırlayıcı düşünceleri atmak için inisiyatif almak ve onların yerine direk yeni düşünceleri, planları ve durumumuzu iyileştirmeyi vaat eden fikirleri koymalıyız.

Başka bir deyişle, İlahi potansiyelimizin doğal, kademeli açılımına ayak uydurmak için eskinin form düşünce sisteminin ortadan kaldırılması gerekir. Bununla birlikte, bu eleme süreci, açık bir amaç ve sınırsız sürekli sorumluluk bilinci ile yapılmalıdır. Eski, sınırlayıcı düşünceler ve inanç sistemleri öylece ortadan kaybolmaz. Çaba gerektirir..

 • Onları tüm bilinç yapımızdan uzaklaştırmalıyız!
 • Onları alanlarımızdan uzaklaştırmalıyız!
 • Onları nasıl uzaklaştıracağız?
 • Onları reddederek!

Yeni, canlandırıcı olumlu düşünceleri ve inanç sistemlerini onların yerine nasıl koyarız?

Onları onaylayarak!

Reddetme ve olumlama, gerçekten arzuladığımız her şeyle rezonansa girmemizi sağlayan doğadaki temel bir süreçtir. Hayatta deneyimlemek istemediklerimizi reddetmeli ve yaşamda deneyimlemek istediklerimizi onaylamalıyız. Eski, sınırlayıcı düşünceler reddedilmeli ve olumlayıcı birlik bilinci geçiş hazırlık aşamasında zihin arınmalıdır. Biz sürekli olarak maddenin sınırlarını inkar ederken, maneviyatın kendini gösterme şansı vardır. Eskiye yapışırsak yeni gelemez. Bu nedenle, eskiyi salıvermeli ve yeniyi davet etmeliyiz.

Tüm eksiklik, hastalık ve mutsuzluk düşüncelerinden kurtulun. Bolluk, sağlık ve mutluluk düşüncelerini besleyin. Kelimenin tam anlamıyla yaşıyoruz, hareket ediyoruz. Varlığımızı, düşüncelerimizin ve samimi arzularımızın gücüyle gerçek, somut şeyler haline getirdiğimiz tükenmez bir madde denizinde yaşıyoruz.

Sağlığın, neşenin ve mutluluğun sırrı, düşüncelerimizde ve köklü arzularımızda yatmaktadır. İşin sırrı, eksiklik, hastalık ve mutsuzluk düşüncelerini beslemeyi reddederek ve bunun yerine SADECE neşe, bolluk, barış ve mutluluk düşüncelerini besleyerek yaşam biçimi değişebilmektedir.

Israrla! Günlük tekrarlarla bilinçaltı zihnimize olumlu kodlamalar yaparak çevremizdeki dünyanın kendisini buna göre yeniden dizaynına izin vermek için belirli bir zamana ihtiyaç vardır.

Sürecinizi kolaylaştırmak için altta ki bir kaç örnek cümleyi kullanabilir veya bunların yerine kendi cümlelerinizi oluşturabilirsiniz. Tek bir kalıp kalıba bağlı kalmadan nasıl hissediyorsanız o şekilde denemeler yapabilirsiniz.

Pozitif Olumlama Cümleleri

 • Ben, Sevgide, Dengede ve Güvendeyim,
 • Ben her türlü sınırlamaların ötesinde Yaratım gücüne sahibim,
 • Ben irade, değişim ve yaratımım,
 • Ben tüm kaygı, korku ve negatif enerjilerden arınıyorum,
 • Ben, ben egosundan arınıyorum,
 • Ben güvendeyim, korunuyorum ve bunun farkındayım,

Bu nedenle, işte göreviniz:

Önümüzdeki 30 gün boyunca sadece hayatta gerçekten deneyimlemek istediğiniz şeyleri sevinçle düşünün. Tüm gün boyunca! İstenmeyen düşüncelerle savaşmayın, sadece kanalı değiştirin ve sizi mutlu edecek bir şey düşünün. Bunu 30 gün boyunca, sanki hayatın buna bağlıymış gibi yap, çünkü öyle. Bu basit egzersiz, hayatınızı mucizevi bir şekilde daha iyiye doğru değiştirecek.

Kendine bir şans ver!

Serdar Denk / Evrensel Bilinç

2 bu gönderiye yapılan yorumlar

 1. Bahar Uğur Adalıoğlu
  7 saat önce

  Bana çok iyi geldiniz.
  Var olun.
  Çok teşekkür ederim.
  🤍

  Yanıtla

Düşünceni bırak