Sayılar ve Anlamları

1/11/111

0 – Son, bitiş, sıfırlanma
000 – Sıfırlanma. Bir dönemin kapanışı, bitişi demektir. Yeniden başlama
1 – Başlangıç, var olma
11 – Aydınlanma, üstat sayı, dişil enerjiyi ve yaşama gücünü temsil eder. Pozitiftir
111 – Senin için yeni bir enerji kapısı açıldı. Düşüncelerin gerçekleşiyor. Bu yüzden güzel düşün ve düşüncelerinin isteklerin doğrultusunda olmasına dikkat et. Korkularına odaklanıp onların enerjisini besleme. Işığa tutun

KENDİNE GÜVEN DÜŞÜNCELERİNE DİKKAT ET!

Düşüncelerinle yaratıyorsun anlamına gelmektedir. Bir sayısını gördüğünüzde hemen düşüncelerinizi izlemeye ve negatif şeyler düşünmemeye dikkat edin. Mümkün olduğunca hayatınızda istediğiniz iyi güzel dileklere odaklanın ve kalbinizin en derininden onu hayal etmeye başlayın. Fırsatların kapısı aralanmaya başladı artık sadece onu açmaya hazır olun. Düşüncelerin maddeye dönüşmek istiyor ve evren bu konuda sana yardım ediyor. Eğer ki düşüncelerinize odaklanamıyorsanız ve sıkıntı yaşıyorsanız meleklerden derhal yardım isteyin. Düşüncelerine dikkat et ve sadece istediğin şeyleri düşün, istemediğin şeylere odaklanma, Evren şu anda düşüncelerine göre harekete geçecek ve sana güzel bir kapı açıldı. O yüzden negatif şeyler yerine pozitif şeyler düşündüğünden emin ol. 11.11 ‘in telefonunuzda veya dijital saatinizde tekrar tekrar görünmesi kutsal eşzamanlılık akışına girdiğiniz anlamına gelebilir.

2/22/222

2 – Kutupluluk, ikililik, ikiz enerji, dişil ve eril denk

22 – Denge demektir. İnşa eden ve kozmik yasaları uygulayan bir rakamdır. Üstat sayısıdır
222 – Endişe etme. Olaylar, kendi kendine herkesin hayrına olacak şekilde yoluna girecektir. Olması gerekenler olur

DENGELİ İŞBİRLİĞİ, HER ŞEY YOLUNDA İNANCINI KORUMAYA DEVAM ET

Meleklerin senin yanında! Eğer ki bir işin ortasındaysanız ve nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız sakin olun. İki sayısını görüyorsanız melekler seninle birlikte ve olaylar gayet olumlu sonuçlanmaya doğru gidiyor. Yanlış düşüncelere kapılma, derin bir nefes al ve her şeyin iyiye doğru gideceği inancını kalbinin derinlerinden hisset. Pozitif düşünerek sadece olumlu kalmaya odaklan. Düşündüğün ve istediğin şeyler gerçekleşmeye çok yakın sakın pes etme. Pozitif kal, istediğin şeylere odaklan ve onları elde ettiğinde yaşayacağın duyguda kal. Eğer bu duyguda kalmakta sorun yaşıyorsan meleklerinden yardım iste. 12.12 Bilginin ve bilgeliğin sıklığı, aynı zamanda Yüksek Güçlerin korunmasıdır. Bu, bir kişinin dış dünya ile enerji-bilgi dengesine ulaştığını gösteren çok olumlu bir kombinasyondur. 20 ve 22 sayısı ve çiftleri, biyoenerji eksikliği olduğunda uyarır aura ve süptil bedenler için bize ek bir enerji akışı sağlar. Bu, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir işarettir.

3/33/333

3 – Yaratıcının enerjisini temsil eder. Spiritüellik, kaynağa ulaştıran güç

33 – Mesih enerjisi, üstat sayı
333 – Yükselmiş üstatlarla birleştin ( ya da bütünleştin) ve onlar gece gündüz birçok konuda seninle birlikte çalışıyorlar. Seni her zaman seviyor, rehberlik ediyor ve koruyorlar

İLAHİ AKIŞ/ DERİN GÜCÜN İÇİMİZDE OLDUĞUNU VE ARTIK ONU KULLANMAMIZ GEREKTİĞİNİ ANIMSATIRLAR

Aydınlanmış üstadlar sana yardım ediyorlar. Bu destek genelde kendinizi yakın hissettiğiniz aydınlanmış üstadlardan gelir. Örneğin; Mevlana, Buda vs verebiliriz. Yükselmiş üstadların sana olan sevgi ve yardım ellerini hissetmelerini istiyorlar. Bize çok önemli bir mesaj verdiklerini ve ihtiyacımız olan gücün içimizde olduğunu artık onu kullanmamız gerektiğini anımsatırlar. Aydınlanmış üstadların arkadaşlığı ve yol göstericiliği bir şeyleri çok daha iyi anlamımıza ve durumların olumlu sonuçlanmasına ön ayak olacaktır.

Yüksek ruhlar sana şu anda çok yakın, onlardan yardım ve bilgelik iste sana rehber olacaklardır. Seni seviyorlar ve destekliyorlar. Uygulamada edindiği bilgileri uygulama zamanının geldiğini, deneyimlerini ve becerilerini diğer insanların yararına aktif olarak uygulayıp gösterdiklerini belirtir.

33 sayısı: Fiziksel aktivitenin titreşimlerini, isteklerini, kararlılıklarını ve üstesinden gelme zorluklarını taşır. Sayı karmaşıktır, karşılaşacağınız yaklaşmakta olan yaşam zorluklarına işaret eder.

4/44/444

4 – Gaia annenin enerjisini taşır. Tam dengede olmak demektir

44 – Spiritüel evrimleşmenizi ve size o anda gönderilen Melek enerjisini temsil eder
444 – Meleklerle güçlü bir bağlantın var. Seni seviyor ve destekliyorlar. Sen dünyalı bir meleksin. Korkulacak hiç bir şey yok ve her şey yolunda

TEZAHÜR TOPRAKLAMA, İLAHİ GÜCÜ HİSSET VE YARDIMLARINI KABUL ET

Bu işi melekler hallediyor onlara bırakın içinizi rahat tutun. Dualarınızı duyduklarını ve sana yardımda olduklarını bilin. Dört sayısını görmeniz dileğiniz ve istediğinizi melekler zaten duydu ve onun gerçekleşmesi için etrafınızı sarmışlar anlamına gelir. Derin bir nefes alın, sonrasında onların o İlahi gücünü etrafınızda hissedin. Meleklerin yardım elleri üzerinizde ve istediğiniz her ne ise gerçekleşmeye başladı. Meleklerin etrafında ve sana yardım ediyorlar ve sana sevgilerini sunuyorlar. 14.14 Dünya’nın evriminin kutsal döngülerinin sayısıdır. Yani ruh gelişimin bir sonraki aşamasına, evrimin bir sonraki aşamasına geçmektedir. 44 sayısı: Kuvvet, kararlılık, güvenilirlik ve yoğun madde sayısıdır. Bir insan konfor bölgesinden çıkmak istemediğinde, hayattaki durgun bir dönemi uyarır. Bu konfor bölgesinden çıkmak, daha fazla gelişme için gereklidir.

5/55/555

555 – Senin için büyük değişiklikler ve önemli dönüşümler geliyor. Kabuğundan çıkıp hak ettiğin harika yaşamı ortaya çıkarmak için fırsatı değerlendir. Değişim başladı

ÖZGURLUK, DEĞİŞİM! OLAN OLAYLARIN İÇİNDEKİ HAYRI GÖR VE DEĞİŞİME İZİN VER

Doğru yoldasın, daha iyiye doğru belirgin bir değişim meydana gelmekte! Bu yaptığını yapmaya devam et!
Kendini hazırlamaya başla çünkü hayatında çok büyük değişimler gerçekleşmeye başlıyor. Kendinizi endişelerinizden uzaklaştırarak huzur içerisine girme zamanı. Eğer bu aralar hayatında bir değişim yapmak istiyorsan o değişimin vakti geldi. Bunu iyi ya da kötü olarak görme sadece akışta kal. Eğer yakın zamanlarda hayatında bir değişim için dua ettiysen bu değişim ona cevaptır. 15.15 spiritüel sevginin ve yaratıcı enerjinin titreşimlerini taşır. Yaratıcılıklarını geliştirme ve tezahür ettirme ihtiyacı konusunda EVREN’in ilham kaynağıdır. 55 sayısı: Yaratıcılığın, kendini gerçekleştirmenin, hobilerinin titreşimini sembolize eder.
Bu sayı, 15 numaradaki titreşimlere benzer, sadece kolektif bir seviyede hareket eder. İnsanları gruplara, yaratıcı kolektiflere birleştirmek ve yaratıcılığın birliği için enerji vermek için bir dürtü taşımaktadır.

6 /66/666

66 sayısı: Bir kişinin manevi bilgi ve maddi yaşamı ikiye ayırdığını gösterir. Bu, bir kişinin sıradan yaşamda manevi bilgisini fark edemeyeceği ve insanlarla iletişim kurarken ahlaki yasaları uygulayamadığının bir işaretidir
666 – Ruhuna odaklanıp hayatını dengeleme, şifalandırma ve iyileştirme zamanıdır. Gelecek yardımları kabul et

TESLİMİYET İÇİNE DÖN/ KENDİNİ DÜNYEVİ DÜNYADAN BİRAZ ÇEKEREK İÇ HUZURUNU BULUP İÇSEL SESİNİ DİNLE VE KENDİNE DÖN

Para dahil madde alemi ile ilgili konularda endişelenme. Negatif düşünce duaların olumlu etkisini ters yönde etkiler. Yüce Yaradan daima yanında. Düşüncelerini çok fazla maddi konulara odakladığın için dengen bozuluyor. Maddiyat ile maneviyat arasında denge kur. Yapmak istediğin ve sevdiğin şeylere odaklan ama ruhunu tatmin etmeyi de unutma. Çünkü gerçek mutluluk ancak bu ikisi arasında denge kurulduğunda gelecektir. Düşüncelerinin dengesi bozulmuş su anda çok fazla materyalistsin. 16.16 Sonsuz zamanın sayısı, sonsuzluğun ve Mutlak Bilgeliğin sayısıdır. Bu, Kozmos ‘un ruhsal seviyesinin Yüksek Kuvvetlerinin korunmasının bir işaretidir. Kozmik Zihin ile bir füzyon elde etmek için zihnin konsantre olmasına ve değişmiş bilinç durumuna girmesine yardımcı olan titreşimleri taşır.

7 /77/777

77 – derin bir içgüdüm ve yaşamın geçme aşamasının yeniden düşünülmesi amacıyla toplumla iletişimin kesilmesi ve kısıtlanması ihtiyacına dair bir işarettir
777 – Rehberlerini dinliyorsun ve bilgiyi verimli şekilde kullanıyorsun. Başarılarınla başkalarına örnek oluyorsun. Gücünü kullanmaya devam et

EVRİM, HİZALAN! MELEKLER SENİN İÇİN BİR SÜRPRİZ HAZIRLADI VE GERÇEKLEŞMEK ÜZERE

Doğru yoldasın. Bir mucize bekle! 7 rakamı, ilahi bir sihrin seni desteklediğini ve önüne fırsat kapılarını açtığını işaret eder. Yedi sayısı en sihirli sayılardan biridir . Evrenin olağanüstü gücüyle karşılaşmaya hazır ol. Çevrendeki olanların farkında olarak sana verilen hediyeyi almak için hazırlan. Yaşam mucizelerle dolu ve en güzellerinden biri senin olmak üzere. Bunu kalbinin derinliklerinde hisset ve şükret. Harika bir işaret! Meleklerin dileklerinin gerçekleştiğini müjdeliyorlar. İyi yolda gidiyorsun ve daha fazla iyi haber ve sürpriz kapıda. 17.17 Mutlak iradenin ve en yüksek adaletin sayısıdır. Bu muazzam bir güç taşır, üstatlığı elementleri ve süptil enerjileri kontrol etme yeteneği en yüksek ruhsal gücü verir. 17 numara, insan ruhunun Karmanın Kozmik lordları ile olan bağlantısını gösteriyor.

8 /88/888

88 – Öngörülemezliğin titreşimini sembolize eder. Kader, özgürlük kısıtlamaların kaldırılması. Bu sayının titreşimlerinin etkisi altında, her şeyi aynı anda öğrenmeye çalışmadan, yavaş yavaş öğrenilmesi gereken çok yoğun bir enerji dürtüsüdür.
888 – Yan yatmış sekiz, sonsuzluğun sembolüdür. Üçlü sekiz, ruhsal yaşamınızda bir dönemin kapanmasını ve daha üst bir spiritüel alana geçişinizi müjdeler. Kısacası frekans yükselişini getirir.

BOLLUK AKIŞI/ BOLLUK VE ZENGİNLİK SANA GELİYOR!

HAYATTA GERÇEKTEN NE YAPMAK İSTİYORSUN?

8 sayısının içinde sonsuzluk var, sınırsız para akışı, düşünceler veya neye ihtiyacın varsa ona işaret eder. Özellikle
yaşam amacı için hayatına zenginliğin akacağı anlamına gelir. Sekiz görmek bir tarlanın olduğu ve ürünlerinin olgunlaştığını artık hasadı toplama zamanın geldiğinin işaretidir. Derinlerde o zenginliği hisset keyfini çıkarmaya
başla. Sana gelen bu bolluğu kesinlikle elinin tersiyle itme onu kabul ve teşekkür et. Hayatında faz değişimi yaşamak üzeresin. Bir şeyler bitecek ama akabinde başlangıçlar da gelecek. Bir sonlanma olabilir ama, bu daha hayırlı bir
kapının açılacağı anlamına geliyor. Girişim yap ve gitmek istediğin yola odaklan. 18.18 Arınma ve yenilenme
titreşimlerini taşır, ruhun huzur ve sükunete girmesine yardımcı olur. Bu aynı zamanda Yüksek Savunmanın sayısıdır.

9 /99/999

99 – Kozmik enerjinin, hayatta bir kader armağanı olarak tezahür edebilen güçlü bir dürtüdür, çünkü bu bir insanın kendisinden beklemediği büyük bir başarıdır
999 – Dünyanın şu anda senin ilahi yaşam amacına ihtiyacı var. Çalışmalısın ışık işçisi. görevini, geciktirmeden ve tereddüt etmeden yerine getir.

KARMİK DÖNGÜ DEVAM ET! İLAHİ OLANLA TEMAS BAŞKALARINA YARDIM ETME TEMALARI HAYATINA GİRECEK

Hayatının amacı üzerinde çalış! Yakın çevreniz dışında başkalarının da iyiliği üzerine çalış, oyalanmayı bırak. Yaşam amacını gerçekleştirme yolundaki ön koşulları tamamladığın anlamına geliyor. Görevin var ve bunun için içindeki tüm pozitifliği kullanarak ışığını çevreye saçma zamanı. Çok önemli bir görev seninle; kalbinin derinliklerinde o muhteşem ilahı gücü hisset ve onu yay. Işık işçiliği görevi seni bekliyor. Bir dönemin sonu anlamına gelir. 19.19 titreşimleri birbirine bağlar durumun dengesizliğini ve olası uyuşmazlıkları işaret eder.

ÜSTAT RAKAMLAR

Saatlerde tesadüfen gözümüze takılan 11:11 , 12:12 , 13:13 ve 22:22 evrensel uyanış kodlarıdır, üstat rakamlardır. Bu saatlere denk geldiğimiz zaman o anda perdenin diğer tarafından izleniyoruz demektir. Dileklerimizi, sevgilerimizi iletip uyanışımız ve gelişimimiz için yardım isteyelim. Frekansınızın yükselmesi için gerekli kodların ve yüklemelerin yapılmasını isteyelim mutlaka yardım gelecektir.

Eğer günlük yaşamımızda, rakamların bizim en yüksek potansiyelimize rehberlik etmesine izin verirsek başka birçok sayı kombinasyonları alabiliriz. Evren bizimle bu şekilde haberleşir. Gelen rakamlar iç benliğimize, yüksek benliğimize ve ruhumuza mesajlar getirir.

Not: Bu rakamları gün içinde veya rüyalarınızda sıklıkla görüyorsanız, size iletilmesi gereken bir mesaj vardır. Bazen de bir şey düşünürken ya da karar vermeye çalışırken bu rakamları fark ederseniz, düşündüğünüz konunun cevabı gelmiş demektir. Bunu telefonunuzun not defterine kaydedip, bu sayıları gördükçe, anında anlamına bakabilirsiniz.

Bu mesajları dikkate aldıkça yani önem verdikçe daha fazla mesaj gelecektir. Evrenin konuşma sistemlerinden biri budur. Her daim sevgide kalmanız dileğiyle.

Sayıların anlamaları ile ilgili bu makale farkındalık amaçlı yüklenmiş olup özel olarak merak ettiğiniz sayıların anlamları ile ilgili danışmanlık verilmemektedir.

Sayıların Gücü ve Çekim Yasası

Sayı sekanları ( manifest kodları ) ile çekim yasası nasıl çalışır? Detaylı anlatım için bu linke tıklayarak Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

 • Kaygı, korku ve endişelerden arınmak için sayı sekansı nedir?
 • Bereket ( Zenginlik) Enerjileri için sayı sekansı nedir?
 • 7 günlük özel 7’li ve 9’lu sayı sekansları Para ve Zengin olma Manifest kodları nelerdir?

21 bu gönderiye yapılan yorumlar

 1. Büşra
  6 saat önce

  gayet güzel yani ben beğendim güzel çalışma olmuş başarılar

  Yanıtla
   1. Büşra
    7 saat önce

    rica ederim ne demek şey daha güzel sayı olupta anlamı güzel bir kelime olsa daha güzel olur bir anlamı olmasi gerekiyor gerçi güzel buda ama yinede sagolun ♥️

    Yanıtla
 2. Ömer Faik TAN
  10 saat önce

  Merhaba bu sayılaa çok geç fark ettim. Astral boyutta yaşadıklarımdan sonra doğumum itibaren ve yaşadıklarım doğrultusunda çok güçlü olduğumu gördüm.
  21 mart doğumluyum
  21 ekim annemin doğum günü
  212 avm nin oradaki türk medya da görev aldım
  12 21 12 bağlantılarım var
  41 kocaeli doğumluyum
  41 koç burcu takım yıldızı
  Bunların anlamları nelerdir ? Yıldız Tohumu muyum?
  5. çakram önemli denmişti. İletişim ve mavi çakrası olduğunu öğrendim. Gazetecilik okudum. Odamın rengi mavi tüm bunlar neye işaret ? Bir cevap bulamıyorum …

  Yanıtla
  1. admin
   9 saat önce

   Merhaba Ömer bey, sayılar hayatımızın her alanında bizim doğumumuz ile beraber yaşantımızın sonuna kadar kendilerini gösterirler. Biz bazen farkında oluruz bazen olmayız, bu farkındalıktır. Yaptığınız meslek ile 5. çakra bağlantısı iletişim olduğu için doğrudur.Herkesin doğuştan enerji boyutunda numerik sayısal değerleri, renkleri ve kodları vardır. Eğtimlerimizin içeriğinde ki yedi ışınları incelemenizi tavsiye ederim. https://serdardenk.com/egitimler/yedi-isin-seven-ray/ Sorularınıza kolaylıkla cevap bulmanız dileğiyle, sadece akışı takip edin, yol sizi götürür şu an olduğu gibi..

   Yanıtla
   1. Nilüfer
    10 saat önce

    Aradığım 1-9-7-5-1 sekansın anlamını göremesemde yazılanlar çok güzeldi sadece teşekkür etmek isterim.Çalışmalarınız elbette çok özverilidir lakin buna ödeme yapacak durum olmalı sevgilerle başarılar

    Yanıtla
 3. Alp
  21 dakika önce

  3 basamaklı sayıların anlamları pek az yerde bulunuyor. Teşekkürler…

  Yanıtla
  1. admin
   3 saat önce

   Teşekkürler Alp bey, sayılar ve sayıların ezoterik anlamları ile ilgili yeni makaleler yakın zamanda sitemize yüklenecektir.

   Yanıtla
 4. rana
  10 saat önce

  sadece eril enerjiyi temsil eden bir rakam ya da sayı var mı? ve makale için teşekkürler

  Yanıtla
  1. admin
   11 saat önce

   Merhaba Rana hanım, eril enerjiyi ezoterik olarak temsil eden sayı 1’dir, dişil enerjide temsil eden sayı 2 dir. Teşekkürler

   Yanıtla
 5. Güzin T
  9 saat önce

  Merhaba, benim aklıma bir şey takıldı. 999 sayı sekansında ‘bir dönemin sonu’ anlamından ne anlamamız gerekiyor? Devam eden birliktelik için düşünmemeliyim değil mi

  Yanıtla
  1. admin
   13 saat önce

   Güzin hanım hayat akışınıza, yaşadığınız döngülere bağlı kalarak, sayının açıklmasının anlamını yorumlarsınız size birkaç rehberlik gösterecektir.
   999 – Dünyanın şu anda senin ilahi yaşam amacına ihtiyacı var. Çalışmalısın ışık işçisi. görevini, geciktirmeden ve tereddüt etmeden yerine getir.KARMİK DÖNGÜ DEVAM ET! İLAHİ OLANLA TEMAS BAŞKALARINA YARDIM ETME TEMALARI HAYATINA GİRECEK

   Yanıtla
 6. Mehmet Çavuşoğlu
  7 saat önce

  Başarılar diliyorum emeğine yüreğine sağlık

  Yanıtla
 7. ALİ kazım
  4 saat önce

  Merhaba hayatimda hep 8 veya 8i tamamlayan sayilar var örnek doğum tarihimin toplami gibi 25 5 1985 ne anlamı var mail atarmisiniz bana teşekkürler

  Yanıtla
  1. admin
   3 saat önce

   Merhaba, sayıların anlamları ile ilgili genel bilgileri paylaştığımız bu mmakale bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Bireysel sayı analizi yapılmamaktadır. Doğum tarihiniz ile ilgili numeroloji ile ilgilenen bir uzman yardım almanızı tavsiye ederiz.

   Yanıtla
 8. Şeyma
  10 saat önce

  Merhaba
  06.06.1988 doğumluyum.
  İkizler burcuyum.
  Hayatım blokajlarla dolu çok şansızım 《normalde söylemem bu kelimeleri şimdi ifade etmek adına dillendirdim》Nedir bu doğum tarihinin anlamı ve siz eğitim veriyor musunuz?

  Yanıtla
  1. admin
   4 saat önce

   Merhaba Şeyma hanım, 3 -4 Eylül tarihlerinde Zoom üzerinden özel grup workshop çalışması yapılacaktır. İçeriği ”doğum haritası analizi, İlişkiler, yaşantımızdaki blokajlar ve çözümleri.Karmaların şifalandırılması ve yeni kadersel planımız” üzerine olacaktır. Sosyal Medya hesablarımızdan üzerinden bu workshop ile ilgili paylaşım yapılacaktır. Dilerseniz bilgi alıp katılım sağlayabilirsiniz.
   Sevgiyle kalın

   Yanıtla
 9. Kerem
  9 saat önce

  Merhaba. Ikili sayilari nasil yorumlamaliyim? Ornegi 51 ya da 81 gibi? Simdiden tesekkur ederim.

  Yanıtla
  1. admin
   2 saat önce

   Kerem bey merhaba, 51 rakamı rakamların iç toplamı olarak 5+1= 6 Örnek 6 Hizmet bilinci. 81 toplamı= 9 ölüm ve varoluş gibi düşünebilirsiniz.

   Yanıtla

Düşünceni bırak