Altın Üçgen Enerjisi Aktivasyonu

Altın Üçgen Enerjisi – Golden Triangle

Altın Üçgen Enerji Sistemi Nedir?

James J. Purner tarafından ortaya çıkarılan bu şifacılık sistemidir. Bu sistem İsis tarafından yönetilir. Kadim Mısır uygarlığının şifacılık sanatlarından biridir.

İSİS KİMDİR?

Antik mısır dönemine ait hiyerogliflerde, piramitlerin özel bölümlerinde, yapılan kazılar sonucunda pek çok isis figürü ve isis’e ait hem ezoterik hem yazıtsal bilgiler insanlığa  verilmiştir.

Bunları  ezoterik olarak İsis ve Ruhsal İsis olarak ikiye ayrılmaktadır. Mısır’ın Sias kentinde ki tapınağın üzerinde şu yazıtlar ile kendini ifade etmiştir.

Ben, İsis, bütün toprakların sevgilisi; Hermes’in öğrencisi oldum ve Hermes ile birlikte, hepsi aynı harfler ile yazmasın diye bütün ulusların alfabelerini icat ettim.

İnsanlığa yasalarını verdim ve hiç kimsenin değiştiremeyeceğini mukadder kıldım. Ben Kronus’un kızıyım. Osiris’in kız kardeşi ve karısıyım. Kadınların Tanrıçası denen benim ( Eloh ) … Yeri göklerden ayıran benim. Yıldızlara yollarını ben gösterdim. Denizciliği ben icat ettim… Kadınla erkeği bir araya getirdim… Yaşlıların çocukları tarafından sevilmesini mukadder kıldım. Kardeşim Osiris ile birlikte yamyamlığa son verdim. İnsanlığa Gizem Okulları’nda öğrettim.

 • Tanrısal anıtlara saygıyı öğrettim.
 • Tapınakların yerlerini ben belirledim.
 • Tiranların egemenliklerine son verdim.
 • Erkeğe kadını sevdirttim.
 • Adaleti altın ve gümüşten daha güçlü kıldım.
 • Hakikatin güzel görünmesini sağladım. ‘’

’Ben, İsis, hep olanım, hep olacak olan;  hiçbir ölümlü insan peçemi açamamıştır daha.’’

PEÇESİZ İSİS NE ANLAMA GELMEKTEDİR?

İsis’in yüzü ve vücudu insan ile hakikat arasında sonsuza dek çekili olan cehalat ve duygusallığı sembolize eden kırmızı bir örtü ile kaplıdır. İsis, bencillikten uzak, mütevazi ve ciddi bir biçimde kendini çevreleyen evrenin gizemlerini anlamak için doğru ve bilge insanlar için peçesini açar ve onlara yüzünü gösterir.

Günahkârlar ve avama, gördükleri sırlar konusunda sessiz kalma uyarısı yapılmıştır. Bilge insanların en veciz sözlerinde biri şudur. ‘’Biliyorsan, sus ‘’. İsis avama, inançsız ve ilgisiz insanlara yüzünü göstermez, çünkü onlar görünmez alemlerin gizli süreçlerini anlayamazlar.

Altın Üçgen Enerjisi Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

1986 yılında her gün yaptığı 4 saatlik Buddha meditasyonların birinde ortaya çıkan 2 vizyon, bu sistemi James J. Purner’a öğretmiştir. Şifacılık sistemini geliştirmede daha ileri seviyeler için görevlendirildiği, insanların duygusal, ruhsal ve fiziksel problemleri için bu enerji sistemini kullanarak çok etkili olarak onlara yardımda bulunabileceği bu vizyonlar tarafında ona  İsis tarafından söylenmiştir.

 

Bu enerji sistemi, usui, seichim, karuna reiki benzeridir ama yoğunluğu onlardan çok daha farklıdır. Kişinin ruhsal frekansına göre daha kuvvetli hissedilir. Bu sistemi diğer şifacılık sistemleri ile beraber kullandığınızda da, onlarla oldukça iyi uyum sağlar.

Özel bir ruhsal çalışma tekniği olup değişik şekillerde kullanılabilir. Bu Mısır enerji sistemine uyumlandıktan sonra, bu enerjiyi harekete geçirerek, kendinize veya bir başkasına şifa verebilirsiniz. Bu enerjiyi devamlı kullanırsanız ve enerji 3. Gözünüzün üzerinde canlandırırsanız, zihinsel ve telepatik özelliklerinizi arttırmanıza yardımcı olur. Bu enerjiye bir altın üçgen hocası tarafından uyumlandıktan sonra enerjiye bedeninize akması söyleyin, gözünüzü kapatırsanız 3. Gözünüzün olduğu yerde alın çakranızda Altın Üçgen piramidini görecek veya hissedeceksiniz. Uyumlandıktan sonra sizde başkalarını bu enerjiye uyumlayabilirsiniz, bu konularda hiçbir başka eğitim almamış olsanız bile ilk şifacılık çalışmanıza bu enerji ile başlayabilirsiniz.

 • Altın Üçgen şifası kişilere uzaktan da etkili olarak gönderilebilir.
 • Zamandan ve mekândan bağımsız çalıştırılabilir.
 • Enerji alanında, gönderenin de içinde çok güzel duygular yaratır.

Şimdi bu linke tıklayarak, Altın üçgen enerjilerini deneyimlebilir ve epifiz bezi çalışmasına katılabilirsiniz.

James’in Altın Üçgen Hakkındaki Düşünceleri:

Bu enerjiye uyumlandıktan sonra hepimiz üçüncü gözümüzün arkasında veya üzerinde bu sembolü görürüz. Bu sembol bir ateş işaretine benzer. Hünerli Atlantisliler ve eski Mısırlıların kullandığı gizem okullarında bu sembol benzeri işaretler çok vardı ve altındandı. Uyumlama 10-15 dakikada bitiyor ama asıl frekanslardaki değişim, çok daha büyük boyutlarda, sonradan İsis’le irtibatımızı derinleştirdikçe geliyor. Bu enerjiyi her kullandığımızda ve uyumlama sırasında Altın Piramit üçüncü gözümüzün üzerinde dönüyor.

Birçok şifacı aura, üçgen, piramit göremez ama çok iyi şifa verirler.

 • Altın üçgen enerjisine uyumlanmış bir kişi çok iyi şifa verebilir.
 • Enerjiye uyumlanan kişiler, başkalarının göremediği vizyonları görebilir.
 • Telepatik güçleri diğerlerinden kat kat fazla olur.
 • Bu enerji, şifası bulunamayan kronik hastalıkların tedavisinde çok etkili çalıştığı söylenmektedir.
 • Bu enerjiye uyumlandıktan sonra devamlı kullanırsanız ve bu enerjiyi üçüncü gözünüzün üzerinde canlandırırsanız, zihinsel ve telepatik özelliklerinizi artırmanıza yardımcı olur.
 • Epifiz bezi, hipofiz bezi daha sağlıklı çalışarak, kişinin çalışmalarına ve ruhsal farkındalığına göre çok merak edilen duru görü yetisi tekrardan farkındalıklı olarak sizin kontrolünüzde yeniden ortaya çıkabilmektedir.

Altın Üçgen Enerjisi Kimler İçindir?

 • Kişisel gelişimini yükseltmek isteyen her birey, bu enerji sistemini öğrenip uygulayabilir.
 • Bu eğitim modülünü, yüz yüze veya uzaktan alabilirsiniz.
 • Eğitimler hakkında detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Düşünceni bırak