Şambala Çok Boyutlu Şifa Sistemi

Şambala Çok Boyutlu Enerji Sistemi

Şambala eğitim modülü grup eğitimi olarak verilmektedir. Tüm eğitimlerimiz belirlenen tarihlerde uzaktan canlı bağlantı ile örgün olarak gerçekleştirilmektedir.

Tüm eğitim ve etkinlik takvimi sitemizde duyurular kısmından paylaşılmaktadır. Şambala eğitim takvimi ve diğer eğitimlerimiz için bu linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

 📍Türkiye’de Tek. Bu özel eğitim modülü, dönemimizin ihtiyaçlarına uygun, Serdar Denk tarafından geliştirilmiş yeni çağ enerji sistemi modülüdür.

 📍Herkes  Şambala Sistemini öğrenebilir, herhangi bir ön koşul yoktur.

Daha önce hiç eğitim almamış kişiler bu eğitim modülünden faydalanabilmektedir. Şambala 1 ve veya 2. seviye eğitimi olanlar ve bu eğitim modülünden faydalanmak isteyenler, kaldığı seviyeden devam etmek isterlerse katılım sağlayabilirler.

Eğitim İçerik

 •  Şambala nedir?
 • Mahatma Nedir?
 •  1-2-3 seviye uyumlamaları
 •  Özel meditasyon teknikleri (çakra temizleme , dengeleme ve topraklama teknikleri)
 • Holistik Şifa Nedir?
 • Kendimize ve başkalarına nasıl şifa yaparız?
 • Karma Nasıl Temizlenir?
 • Bilinçaltı dönüşümü ve bolluk bilincine geçiş
 • 3. Seviye Eğitim Modülünde Mahatma enerjilerine geçiş ve mahatma meditasyonu özel olarak verilmektedir.
 • Tüm eğitim modüllerinin ses kayıtları eğitim sonrası e- posta adreslerine gönderilmektedir.

Şambala sisteminin uyumlaması sizi “Ben Varlığınıza, Öz benliğinize ve de tüm Yükselmiş Üstatların kollektif bilincine bağlanmanın yolunu açar.

Şambala ayrıca Mahatma enerjisi ile çalışmaktadır.. Mahatma, sizin İlahi Benliğinizdir. İlahi Benliğiniz, tüm yaşamları tek bir yaşam olarak deneyimler.

Şambala, Çok Boyutlu olarak adlandırılır, çünkü Bütünlüğe odaklanır.352 boyutsal seviyesi vardır.. 

Uygulaması çok basit ama son derece kuvvetli ve etkilidir.

İnisiyasyondan sonra yüksek enerji seviyelerini sabitleyerek, bilincinizin hızlı bir şekilde genişlemesi gerçekleşir.

Karmalarınızı, blokajlarınızı, hayatınızda sizin için çalısmayan değişmesi gereken her ne varsa hızlı bir sekilde dönüştürür.

Seçim SİZİN,

Tekrarlayan eski hayatınızda kalmak mı, kendi hayatınızı yeniden yaratmak mı?

Şambala  Nedir?

 Çok Boyutlu Şifa Sistemi Eğitim ve İnisiyasyonu Neler İçermektedir?

 • Herkes Şambala Şifa sistemini öğrenebilir, herhangi bir ön koşul yoktur.
 • Reiki gibi şambala’da , kalp çakrasından gelen, kişinin kendisini ve diğer kişileri şifalandırmasına yardımcı olan “Koşulsuz Sevgi” enerjisidir.
 • Şambala size öğretildikten sonra edineceğiniz şifa yetenekleri önem açısından ikinci sıradadır. Bu aktivasyonların ve inisiyasyonların ana amacı, sizin kişisel gelişiminiz ve kendinize ve her şeye duyulan sevgi yolu ile kişisel güçlenmedir.
 • Bu, her şey ile bir olma bilinci ve özgürlüğe olanak tanıyan bir yoldur.
 • Şambala sisteminin uyumlaması sizi “Ben Varlığı”nıza, ışığın şambala kentine ve de tüm yükselmiş üstatların kollektif bilincine bağlar.
 • Şambala’nın ayrıca bir faydası da Mahatma enerjisi ile çalışmasıdır. Mahatma, sizin öz benliğinizdir. İlahi Benliğiniz, tüm yaşamları tek bir yaşam olarak deneyimler.
 • Bu nedenle, kendi şifanız veya diğerlerinin şifası ile ilgili Mahatma enerjisi ile çalıştığınızda, bundan tüm yaşamlar faydalanır.

Şambala enerjisi ile ilgili detaylı bilgi ve kısa bir enerjisi çalışması deneyimi yaşamak isterseniz bu linke tıklayarak ilgili video bağlantısına direk gidebilirsiniz.

Dünyada şifa varlığı olmaya açık olduğunuz her zaman, doğal olarak her şeye bu enerjiler akar. Daha yüksek frekanslı enerjileri fiziksel olarak tutabilir ve dünya boyutuna sabitleyebilirsiniz.

Şambala’yı hayatınıza getirerek, daha fazla şifa sevgi enerjisi dünyaya getirirsiniz. Dünya barışının ve zenginliğinin sonucunun bir parçası olursunuz. Enerjinin kullanımında herhangi özel bir el pozisyonu yoktur. Ellerinizi beden üzerinde her nereye yerleştirirseniz, enerji ihtiyaç olan bölgeye doğru yolunu bulacaktır.

Şambala ve Reiki Enerjileri Farklı mıdır?

Bunun cevabı kime sorduğunuza bağlı olacaktır. Bazıları Evrensel Yaşam Gücü enerjisiyle çalışan herhangi bir iyileştirme şeklinin Reiki olduğunu, bazıları Şambala’nın farklı olduğunu söyleyecektir. Bazıları buna Şambala Reiki, bazıları Şambala çok Boyutlu şifa diyecek. Size şambala hakkında daha fazla bilgi vereceğim.
Bu sistem birkaç farklı enerji türünün bir karışımıdır:

 • Evrensel yaşam gücü (Reiki) enerji, etrafınızdaki “nesneler” dahil olmak üzere tüm varlıkların içinden geçen enerjidir. Bu, yaratan ve can veren enerjidir. Madde dünyada herkes ve her şey bu enerjiden oluşur. Bu sevgi enerjisidir. Aşkın yakıtıdır.
 • Mahatma Enerjisi, Ben varlığı olarak da bilinir. Kaynak olarak benliğin farkındalığıdır. Bu, diğer herkesle bağlantınızın kopmadığı anlamına gelmez; Aslında, birliğin anahtarının sizin içinizde olduğunu söylüyor. Gerçekten kim olduğunuzun, bütünlülüğünüzün tanınmasıdır. Bu, Saf Koşulsuz Sevginin, en güçlü enerjilerinden biridir. Bunun, dünya’ya yeni bir varlık tarzı getirmesi için harmonik yakınsamadan bu yana mevcut insanlık için yeni bir enerji olduğu söylenmektedir. İçinize uzanıp, bütünlüğü, birliği bulduğunuzda, diğer herkesin sizin bir parçanız olduğunun farkındasınızdır.  Sen artık herkesin ve her şeyin bir parçasısın. Her şey birdir.
 • Yükselmiş Üstatlar enkarnasyonel döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh halinde var olan varlıklardır. Amaçları, başkalarına ruhsal gelişiminde ve bir bütün olarak gezegenin gelişiminde yardımcı olmaktır.

 

Çok Boyutlu ile Ne Kastedilmektedir?

Şambala, çok boyutlu olarak adlandırılır, çünkü bütünlüğe odaklanır. Şambala ile birlikte çalıştığımızda , kendimiz ile ilgili bir çok farkındalığa kısa zamanda sahip oluruz. Bunlardan bazıları uzun süredir taşıdığımız fiziksel ağrılar olarak tanımlanabilir. Diğer zamanlarda bazı şeyler ortaya çıkabilir ve bunların neden olduklarını bilmiyoruz?  İşe yaramayan bir ilişkiyi bırakmak için neden bu kadar zorlandığımızı bilmiyoruz? Bizi inciten birisine veya bir varlık şekline çok bağlı hissediyoruz. Sisteme entegrasyondan sonra cevabını bulamadığımız bir çok konu eş zamanlı olarak hayat akışımız içine direk çözüm olarak gelmektedir. Daha önce var olduğunu bilmediğimiz yeni yollar ve yeni bir dünyayı keşfediyoruz.

Karma ve Yaşamlar Üzerinde ki Etkileri Nelerdir?

Eşzamanlılıkların tüm yaşamın birbirine bağlı olduğu anlamına geldiğini anlamaya ve derinden hissetmeye başlarız. Bu bize sevgi, şifa ve entegrasyona ihtiyaç duyan daha fazla parçanın, kendimizin ve başkalarının yeni anlayışlarını verir. Yükseliş fikrini bir bütün olarak düşünürseniz, şambala, kim olduğumuzu, bireysel olarak ve toplu olarak sevmemize, iyileştirmemize ve bütünleştirmemize yardımcı olur. Yeni anlayış; geçmiş yaşamları, sezgisel gelişmeyi, enerjisel bağlantıları, rehberlerle çalışmayı, sevdiklerinizi ve kiminle geçtiğini, vb. yardım etmeyi ve yardımcıları dahil etmenin yeni yollarını açar. Bu herkes için bir deneyim olmasa da, şifa enerjileri ile çalışan birçok insan için geçerlidir. Şambalaya çok boyutlu denir çünkü bütünlük kendimizi iyileştirmeyi içerir. Her şey Bir’dir.

Birçok kişi, Şambala’yı Reiki’de ki bir sonraki adım olarak adlandırır. Bence bu, Şambala’nın diğer Reiki soylarından daha iyi olduğu anlamına gelmemektedir. Bunun anlamı, Şambala’nın kendinizle başlayarak, tüm yaşamın birbirine bağlılığı yoluyla iyileşmeye odaklanmayı sağlayan enerjilerin bir karışımı olmasıdır. Şambala içerdiği enerji ile gezegenin ve tüm yaşamın iyileşmesini sağlayabilir.

Şambala ve Birlik Bilinci

Şambala’nın odak noktası kişisel şifa yoluyla gezegensel iyileşmedir.
Durumun bu olup olmadığını merak edebilirsiniz, öyleyse neden şifa sistemi olarak öğretiliyor? Bu şekilde öğretmeyi seçiyorum çünkü birçok insan, birliğe hizmet etmek, kendilerini iyileştirmek ve sunmak için dokunsal, sağduyulu bir yol arıyor. Bunu bir Reiki biçimi olarak öğretmek mantıklıdır çünkü yıllarca çalışmaya gerek yoktur. Manevi gelişim hakkında okumak yerine, şambala yaşamanızda direk görebilmenize yardımcı olur. Bunu, günde birkaç dakika şifa çalışması yaptığınızda size yardımcı olur ve çok boyutlu yönüyle, ruhsal olarak açtıkça ortaya çıkan korku ve diğer kişilik sorunlarını bütünleştirmenizi sağlar.

Şambala enerjileri, enerji şifası olarak öğretilen bir yaşam sistemidir.
Çok boyutlu iyileştirme teknikleri, bir iyileştirme yönteminden daha fazlasıdır. Bu yüksek enerji seviyelerini sabitleyerek, bilincinizin hızlı bir şekilde genişlemesi gerçekleşir.
Şambala’nın 12 boyutunun enerjilerini bağlayan ve bu bütünlüğün geri getirilmesine yardımcı olmak için kanallaştırabileceğiniz iyileştirici enerjilerin miktarını artıracak ek girişimlere de fırsat tanınmaktadır.

Şamballa Çok Boyutlu Şifa sistemi 4 seviye içermektedir. 4. seviye Master seviyesidir. Şambala Master eğitim modülünü bitiren kişi başkalarını eğitim ve inisiyasyon verme yetkisine sahip olur.

Şambala Master’ı eğitimi, Gezegezen Işınları Aktivasyonu, Antahkarana Yükseliş Aktivasyonu Kozmik Işın ve Mahatma Eğitim modüllerinin yolunu açar.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz. Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

13 bu gönderiye yapılan yorumlar

 1. Mine Başer
  4 saat önce

  Merhaba,Şambala Çok Boyutlu Enerji Sistemi On-Line Eğitimine katılmak istiyorum. Tarihini ve ücretini bana bildirirmisiniz? teşekkür ederim.

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   7 saat önce

   Sorunuza e-posta üzerinden geri cevap verildi Mine hanım.

   Yanıtla
 2. Elif Öztürk
  11 saat önce

  Merhaba, nasılsınız?
  Şambala Çok Boyutlu şifa Enerjisi Sistemi için OnLine Eğitim almak istiyorum.
  Eğitim seviyelerinin Tarihlerini ve ücretlerini anlatabilir misiniz?
  Şimdiden teşekkür ederim.
  Sevgiyle kalın.

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   2 saat önce

   Merhaba Elif hanım, bilgilendirme yapıldı.Lütfen e-posta adresinizi kontrol edin.

   Yanıtla
 3. Ayten yılmaz
  3 saat önce

  Merhaba Şambala enerjisi eğitimi hakkında bilgi alabilirmiyim, tarihleri ücreti nedir? Teşekkürler

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   7 saat önce

   Merhaba Ayten hanım, e-postanıza bilgilendirme yapıldı. Teşekürler

   Yanıtla
  2. Ebru
   7 saat önce

   Eğitim ve ücret hakkında bilgi alabilir miyim

   Yanıtla
   1. admin Yazar
    8 saat önce

    E-posta adresinize bilgilendirme yapıldı. Teşekkürler

    Yanıtla
 4. Zerrin bahar
  15 saat önce

  Merhaba online olarak şambala eğitimini almak istiyorum.ücretini ve zamanlarını bana bildirirmisiniz. Teşekkürler

  Yanıtla
 5. Yılmaz
  4 saat önce

  Merhaba,
  Eğitim ücreti ve tarihi hakkında bilgi alabilir miyim?
  Sevgiler

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   3 saat önce

   Merhaba, e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gönderildi. Teşekkürler

   Yanıtla
 6. meltem
  48 dakika önce

  eğitimleriniz hakkında hem kaç saat hemde canlı ders var mı birde fiyatlarını öğrenme şansım var mı?

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   9 saat önce

   E-posta adresinize cevap yazıldı Meltem hanım

   Yanıtla

Düşünceni bırak