Alfa Omega Enerjisi Aktivasyonu

Alfa Omega Nedir?

Alfa Omeganın hakkında birçok şey söylendi ve söylemler bilinçli veya bilinçsiz devam etmektedir ve de edecektir. En bilinen örnekler Davut’un Yıldızı veya Süleyman’ın Mührüdür. Dünyada birçok inanç sistemi içinde hep var olmuştur ve Anadolu topraklarında da bu öğretiler ilmen el verme (inisiyasyon) yöntemi öğretilmiştir.

Alfa @ Omega ne kabala öğretilerine, nede hiçbir zümreye ve inanç sistemine ait değildir. Evrenseldir ve ilahi olan bilinçten gelir.

Genel söylem budur çünkü bilgi yakın tarihten gider. İlahiyat ( kosmos) vakit saat geldiğinde yükseliş makamına gönüllü olan, ışık bilinç varlığını arayan her cana bilgiye ulaşması için vesileler kılar. Burada ki ana işleyiş Kutsal Geometri ilminin anlaşılmasıyla ilgilidir.
Alfa @ Omega’nın tarihi Âdemin yaratılışından daha öncelere, çok boyutlu bir sisteme bağlıdır. Dünya enerjileri 3. Boyut enerjilerden oluşmaktadır ve algımızda tam anlamıyla budur. Alfa Omeganın çok boyutlu işlevsel sistemi her boyut ve makamda muazzam çalışmaktadır.

Alfa Omega’nın sembol açılımı, yaratılış yanı genesis’e işaret eder. Sembolün içinde merkezde insan’ı konumlandırdığımızda, üçgenin aşağı bakan kısmı dünyayı ( madde alemi ) yukarı bakan kısmı çok boyutluluğu ( evrensel ilahi bilinci ) göstermektedir. Leaonarda Da Vinci’nin vitruvius çizimide kutsal geometriye güzel örneklerden biridir.

 • Alfa Omega insanın enerjitik alanının mükemmel geometrik versiyonudur da denilebilir. Bu mükemmel dizayn aynı zamanda altın oran  olarak adlandırılır
 • Yaratılış tek bir varoluştan, tetrahedrona, alfa omega’dan bütünsel varoluşu bağlanan kutsal geometriden oluşmaktadır
 • Yolculuğumuz Alfa @ Omega noktasından, özbenlik bağlantılarına, oradan Metatronik ağ dediğimiz yaşam çiceğine uzanmaktadır.
 • Kısaca tüm kainat matematik ve geometri üzereni kurulmuştur denilebilir. Bu süreci destekleyen eğitimler bünyemizde verilmektedir.

Alfa Omega Enerjisi Nedir?

İnsan Vücudu, Ruhun fiziksel dünyasını deneyimlemesini sağlayan karmaşık bir makinedir. Vücudumuz bir araçtır ve otomobiliniz gibi bakım gerektirmektedir. Ancak aracın sadece DNA değil, Ruh tarafından beslenen kısımları da var. DNA sizin fiziksel planınızdır. DNA ve Ruh arasında hücresel düzeyde elektrik ve manyetizma ile bağlantılar var. Alfa Omega enerjisi, fiziksel dünya doktorları tarafından fark edilmeyen veya onarılamayacak alanları onarmak için bağlantılardan akar.

Bir tamirci fiziksel dünyadaki araç parçalarını onarabildiğinden, manevi bedeni ve fiziksel bedenle bağlantılarını onarmak için bir manevi tamircinin bulunması gerekir. Alfa Omega Şifasının devreye girdiği yer burasıdır. Görülemeyen şeyleri tamir etmek için mevcut ek kozmik akımdır.

İhtiyacı olanlara, yeterli maddi durumu olmayan veya fiziksel dünyadaki doktorlar tarafından tedavi edilemeyenlere şifa veren enerjiler sağlamak için Alfa Omega şifa seansını bütünün en yüksek hayrına herkesle paylaştım.

Bu açık olan şifa seansı sonsuza kadar alınabilir. Her alıcının istediği kadar alması için programlandı. Alıcının dikkatinin dağılmayacağı, sakin bir yerde en iyi şekilde alması uygundur.
Alıcıya enerjiler geldiğinde kabul etmeleri ve enerjilere direnmemeleri yararlı olacaktır. İlk başta biraz rahatsızlık veriyor hissine kapılabilirsiniz.

Birçok kişi (eğitimciler) çok boyutlu enerjileri anlamıyor, çünkü çok boyutlu seviyelerin sahip olduğu bilgiye sahip değiller. Ancak alıcı, kendi seviyelerinin ötesinde olanlar da dâhil olmak üzere herkes tarafından derinden sevildikleri ve onlardan akan yaratılış enerjilerini kabul ettikleri inancına açıldıkça, mucizeler meydana gelir. Öyleyse inancın tam, her şey yolunda ve her şey yoluna girecek.

Tüm kelimelerin ötesinde  inançla, yolunuzu aydınlatabilirsiniz. Siz bu enerjileri keşfederken keyif almanızı ve sizleri için birçok mucizenin gerçekleşmesini diliyorum

Alfa Omega Şifası Nedir?

Alfa Omega şifa genellikle bedenin, zihnin ve ruhun iyileşmesine izin veren, yaşamı değiştiren bir deneyimdir. Bu somut hissedilen enerjiler, oturumunuzun başlangıcında başlatılır ve şifa oturumunuzun sona ermesinden çok sonra sizinle çalışmaya devam eder. Bu oturumlara katılımınız sayesinde, her zamankinden daha yüksek bir frekansta sonsuza dek değişecek, çalışacak ve bunlara uyumlacaksınız.

 • Alfa Omega şifası , şahsen (bire bir ) veya uzaktan alınabilir ve herkese yarar sağlayabilir. Alfa Omega  enerjileri her taraftan aynı anda size gelir. Fiziksel kalp organı, Kalp çakrasının fiziksel bir aynasıdır. Fiziksel kalp, Kalp çakrasının elektrik ve manyetik rezonanslarının bir yansıması olan elektrik ve manyetik rezonansları içerir. Fiziksel kalp fiziksel bedene kan pompalarken, Ruhsal Kalp ruhsal dünyadan ki/ prana / chi / yaşam gücünü alır. Kalp çakrası iki yönlü bir portaldan oluşur. Aktarabilen ve alabilen tek çakralardan biridir ve aynı zamanda Ruh ve Dünya’nın bütünlüğünü ve dengesini oluşturan üç ana noktadan biridir (Alfa, Omega ve Kalp).
 • Ruh enerjisi Alfa Noktasından gelir ve Dünya enerjisi, iyileşmek için gereken dengeyi sağlamak için Kalpte karışan Omega Noktasından gelir. Alfa Omega enerjisi doğada çok boyutludur, bu yüzden enerjiler aynı anda her taraftan gelir.
 • Doğrusal değildir ve tek bir giriş ve çıkış noktasıyla sınırlı değildir. Yolunu bir Ruh ve Dünya karışımı boyunca izler ve Işık bedeni ile Astral Beden gibi fiziksel bedenlerimiz ile ruhsal bedenler arasındaki bağlantı olan ruhsal sinirler dediğimiz (Nadiler ve Meridyenler) boyunca üç nokta arasında akar.
 • Enerji geldiğinde manevi bedenleri ön plana çıkarır ve daha sonra Nadiler ve Meridyenler aracılığıyla fiziksel bedene sinir sistemine girer. Enerjiler, rahatsızlığı gidermek için akar ve fiziksel vücutta dengeyi sağlar. Denge elde edildiğinde, enerji insan kalbini yaşam gücü ile dolduran kişinin kalbine alınır. Aynı zamanda enerji, kalp çakrası yoluyla çok boyutlu evine, astral beden ve mental beden gibi ruhsal bedenlere ve sonra bedenlerin ötesinde olan Öz benliğe dönüşür.

Alfa – Omega enerji inisiyasyonunu almadan önce mutlaka 3 defa şifa çalışması yapılmalıdır.

Alfa – Omega Şifanı Nasıl Aktif Edeceksiniz?

 • Rahatsız edilmeyeceğiniz sakin bir yere geçin. Uzanın veya oturun.
 • Sırt üstü uzanma pozisyonunda avuç içleriniz açık ve yukarı bakacak şekilde olmalı. Ayaklarınız birbirine yakın ve çıplak olmalı.
 • Şifayı seansına başlamadan önce 4 derin diyafram nefes tekrarı yapın. Burnunuzdan derin nefes, ciğerleriniz genişleyerek nefesinizi alt karnınıza doğru itin ve tutun. 4 saniye kuralını uygulayın.
 • Ağzınızdan, içinizde ki hava bitene kadar aldığınız solunumu boşaltın.
 • Alfa Omega Enerji Seansı tam 1 saat sürmektedir.
 • Rahatsız edilmeyeceğiniz sakin bir yere geçin ve “Serdar Denk tarafından benim için hazırlanan Alfa Omega Şifasını almaya hazırım.” Niyet cümlesi 3 tekrar edilecektir.
 • Enerjinin ne zaman çalışmaya başladığını ve oturumun ne zaman tamamlandığını bileceksiniz. Lütfen enerjiyi almak için bir saat kesintisiz zamana izin verin.
 • Şifa çalışmanız tamamlandığında dinlenin ve bol su için.

Alfa – Omega Görselleştirme Aktivasyonu?

 • Vücudunuzu bir kürenin içinde görselleştirin.
 • Enerji kürenin dışından her yönden gelir ve küreye aynı anda her yönden girer.
 • Ayrıca birbirini örten üçgenler kümesi ( resimde görülen sembolün merkezine kendinizi yerleştirin) görselleştirin.
 • Vücudunuzun üstüne kaplanmış üst üçgen ve alt üçgen hayal edin.
 • Üst üçgen başının üstünden kalbe doğru yukarı dönük, alt üçgen kalbinizden ayağınızın altından aşağı dönük üçgendir.
 • Üç ana noktayı görselleştirin.
 • Yedi çakra sisteminizin üzerine yerleştirilen üç noktayı hayal edin.
 • Alfa Noktası başın üstünde, Kalp çakrası göğsün ortasında ve Omega Noktası ayaklarınızın altındaki nokta.
 • Ruh enerjisi Alfa Noktasından gelir.Dünya enerjisi, şifayı gereken dengeyi sağlamak için Kalpte birleşen Omega Noktasından gelir.
 • Alfa Omega enerjisi doğada çok boyutludur, bu yüzden enerjiler aynı anda her taraftan gelir.
 • Doğrusal değildir ve tek bir giriş ve çıkış noktasıyla sınırlı değildir.
 • Enerji geldiğinde manevi bedenleri ön plana çıkarır ve daha sonra Nadiler ve Meridyenler aracılığıyla fiziksel bedene sinir sistemine girer.
 • Enerjiler, rahatsızlıkları gidermek için akar ve fiziksel vücutta dengeyi sağlar.
 • Denge elde edildiğinde enerji insanın kalbini yaşam gücü ile doldurur.
 • Bu şifa enerjilerini aynı gün veya gün aşırı yapmayın, enerjilerin bedenlerinizde ki dengesizlikleri gidermesine izin verin ama belirli periyotlar ile yapabilirsiniz. Aksi durumda yorgunluğa sebeb olabilmektedir.

Alfa – Omega’nın Sırrı, Ruh nedir, Davut Yıldızının Bilinmeyen Yönleri ile ilgili detaylı bilgi için bu bağlantıya tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Alfa- Omega Eğitimini Kimler Alabilir?

Alfa omega eğitimini almak isteyen kişiler,  info@serdardenk.com adresine bu eğitim modülüne neden katılmak istedeğini belirten düşüncelerini yazdıktan sonra kendilerine eğitim detayları ile alakalı geri dönüş yapılmaktadır.

Alfa – Omega enerjileri hakkında detaylı bilgi eğitimlerde verilmektedir.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz. Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Düşünceni bırak