İmara Reiki Eğitimi

İMARA REİKİ NEDİR?

İmara reiki, şifa odaklı yönü dolayısıyla en bilinen Reiki modüllerinden daha yüksek bir titreşimsel enerjidir. Reiki’nin şifa enerjisi titreşimsel bantlara (frekans bantları) ayrılır. Reiki skalasında, usui reiki 1-3 seviyede, karuna 4. seviyede ve imara Reiki 5.seviyede yer almaktadır. Bu enerji, reiki enerjisinin yoğun bir formudur ve sembollere ihtiyaç duymaz ve isteyen herkes yarım saatlik bir süre zarfında bu enerji sistemine inisiyasyon olabilmektedir. Bir çok kişi, inisiyasyondan sonra güçlü bir ruhsal bağlantı deneyimlemektedir.

Nasıl Şifa Vermektedir?

Geçmiş yaşam formalarının ve karmaların, aynı zamanda bastırılmış sorunların (fiziksel, duygusal ve ruhsal travmalar) şifalandırılmasında çok etkili olduğu gözlemlenmiştir. Bilinçli zihinde artık bulunmayan fakat kişiyi halen etkilemekte olan olayların şifalandırılması alanında kendini ispatlamıştır. Bu enerji sistemi oldukça kolaylaştırılmış ve yoğunlaştırılmış uzaktan şifa yöntemi uygulanarak kullanır.Şifa seansı sırasında çeşitli bilgileri algılamak, kanallık bilgileri almak oldukça normaldir.

İmara Reiki, Barton Wendel tarafından kanal olunmuş bir şifa sistemidir. Bart ve kardeşi Geoffrey, İmara Reiki’yi düzenleyerek ve geliştirerek, ona şimdiki formunu kazandırmışlardır. “İmara” ismi, aslında “daha fazla” anlamına gelmektedir. Bundan dolayı “İmara Reiki”, “Daha Fazla Reiki” anlamına gelmektedir. İmara Reiki’ye uyumlandığınızda, enerjiyi kullanmanın oldukça kolay olduğunu göreceksiniz.

Bu reiki enerji modülü tek eğitim ve inisiyasyon ile tamamlanmaktadır.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz.Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Düşünceni bırak