Mahatma -Işık Beden- Merkabah Aktivasyonu

Mahatma ( Işık Beden) Merkabah Aktivasyon

Mahatma Enerjisi, Öz -Ben varlığı olarak da bilinir. Kaynak olarak Benliğin farkındalığıdır. Bu, diğer herkesle bağlantınızın kopmadığı anlamına gelmez; Aslında, Birliğin anahtarının sizin içinizde olduğunu söylüyor. Gerçekten kim olduğunuzun, Bütünlülüğünüzün tanınmasıdır. Bu, Saf Koşulsuz Sevginin en güçlü enerjilerinden biridir. Bunun, Dünya’ya yeni bir varlık tarzı getirmesi için harmonik yakınsamadan bu yana mevcut insanlık için yeni bir enerji olduğu söyleniyor. İçinize uzanıp, Bütünlük, Birlik’i bulduğunuzda, diğer herkesin sizin bir parçanız olduğunun farkındasınız ve sen herkesin ve her şeyin bir parçasısın. Hepsi Bir’dir.

Lütfen, Mahatma’nın bu bilincinin küresel veya dişil bir formda olduğunu hayal edin. Bunu, Yaratılış Kaynağının aynı zamanda kendi içindeki her şeyi içeren ve onun dışında hiçbir şey olmayan bir alan olduğu metafizik konseptinden alırız. Benzer şekilde, insan ruhu da bir küredir ve enkarnasyonlarının tümü bir küre üzerindeki 360 dereceye benzer ışık noktalarıdır.

Sınırlı bilincimizde, zamanın doğrusal olduğu, arkamızda kaldığı ve önümüzde geleceğe taşındığı bize öğretildi. Üç boyutlu bilincimizde, aynı zamanda genişlik, derinlik ve uzunluktaki düz çizgilerin sınırlarını da kabul ettik. Bilincimizi bir kutuya yerleştirdik ve geometrinin dişil tarafına olan temasımızı kaybettik. Birçoğu yalnızca bir ömür olduğuna ve Yaradan’dan çok fazla sevginin olmadığına dair çok fazla yargının olduğu inancını kabul etti.

Öz BEN Ben Bilincin dişil yönü olan İlahi Sevgi, sınırlı mantıksal bilimlerimiz tarafından ölçülemeyeceği için resmin dışına itildi. Gerçeklikte, şimdiye kadar gerçekleşmiş olan her şey şu anda bilincimizde var, ancak geçmiş yaşama veya birkaçına erişmenin hala yıllar ve tarihler açısından doğrusal bir deneyim olduğu görülüyor.

Mahatma bilinci, bu üç boyutlu kutudaki sınırlama bakış açısını ortadan kaldırır ve yaratılışın dişil tarafını deneyimlememize izin verir. Bu Mahatma Girişimi, bu noktaların tümüne küre üzerindeki erişmemizi sağlar, böylece tüm geçmiş enkarnasyonlarımızı ortaya çıkarır ve onları Gerçekliğimizin o anına getiririz.

Geçmişteki enkarnasyonların bu anılarını su yüzüne çıkarmaya başladığımızda, dinlerimizin ve politikalarımızın bize kim olduğumuzun bütün gerçeklerini söylemediğini fark etmeye başladık. Manevi doğamızı iyileştirmeye çalışan düşmüş insanlar olduğumuza inanmak için programlandık. Gerçekte, sınırlı bir insan deneyimine sahip olmanın yoğunluğuna düşen manevi varlıklarız. Overlords’ın kontrol mekanizmasının bir parçası olarak, kolektif bilinçaltı doğamızda korku, suçluluk, acı ve ıstıraba inanmak için şartlandırıldık. Biz kadınlara veya erkeklere güvenmeyecek şekilde evcilleştirildik ve bu nedenle içsel olarak kendimize güvenmiyoruz.

Kalplerimizdeki merkezimizden birbirimizden dışlanmış bir ayrılık ve yabancılaşma durumuna geçtik.

Mahatma, bu Yaratılış içindeki her şeyin merkezinde bulunan Öz-Ben Yaratıcının Varlığının yaşam bilincidir. Mahatma uyumlaması, bu süreçte, bu bilinci gezegendeki her varlığın kalp çakrası içinde yeniden uyandırmak için sağlanan bir araçtır. Ben’im Varlığı’nın öğretme görünümünde, Mahatma her tür ayrımı bir araya getirir; öncelikle Ruhlarımız ve bedenlerimizdeki İlahi Dişil ve İlahi Erilinin birliği. Gerçekliğimizin akla gelebilecek her seviyesinde var olan ayrılığı sona erdirir.

İçinde yaşadığımız karşıt kutupların tümü: erkek-kadın, açık-koyu, iyi-kötülük, aşk-korku, suçluluk-sevinç, acı-merhamet, birleşme ve kaynaşma halini getirdik. Her çift olarak
kutuplulukların bir araya geldiği bir birliktelik halinde Kaynağın Tek Bilinci fiziksel bedenin hücrelerine ve DNA’sına kadar genişler ve büyür.

Mahatma zihin düzeyinde nasıl çalışır?

Mahatma bilinci, fiziksel, eterik, duygusal ve zihinsel bedenleri, düşüştüğümüz zaman fiziksel yoğunluğa ayrıldığımız ruhani Işık bedenin aktivasyonu ile yeniden birleşmeye bağlar.

Düşmeden önce, fizikselliğin sınırlarını hiç yaşamadık. Ruhsal ölümsüzlüklerinin ve ilahiyatlarının bilinçli olarak farkında olan harika Işık Bedenlerinde güzel, özgür, eterik varlıklardık. Işığın Vücudunun yeniden etkinleştirilmesi, bilinçli ölümsüzlük bilincini geri kazandırır ve asla ölüm olarak adlandırdığımız hiçbir deneyim olmadı. Ömür boyu farklı deneyimlerden sonra yaşam boyu sürdü. Hepsini yaptık ve gördük. Biz en kötünün en iyisi ve en kötüsüyüz ve kendimizi arayışımızda çağlar boyunca çevrilmemiş hiçbir taş bırakmadık.

Ölümsüz olduğumuz ve her zaman olduğu gibi, dikkatimizi hayata, sevgiye ve ortaya çıkan deneyimin neşesine odaklamanın zamanı geldi. Mahatma ayrıca bize Yaratıcı ile bireysel Ruhlarımız arasındaki ruhsal ayrımı iyileştirme fırsatı sunar. Dişil İlahi Sevgi ile anlaşmaya varıldığında Mahatma , daha yüksek manevi yönlerimiz veya çakralarımızla yeniden bağlantı kurmamıza yardımcı olur. Fiziksel bedenin dışındaki çakralardan bahsediyoruz.

Mahatma Uyumlaması nda sağlanan son husus, hücresel yapı içindeki diğer 9 DNA spiralinin restorasyonu. Bu çalışma tamamlandığında, bireysel ruhun kalp çakrası ve fiziksel kalp içinde bilinçli olarak yeniden uyanmasına izin verir. Bunu 12-12-12 tam bilinçliliğe hizalama olarak adlandırıyoruz.
Öğretilerin devamı ve daha detaylı bilgi eğitimlerde verilmektedir.

Kimler bu eğitimi alabilir?

Serdar Denk Akademi bünyesinde eğitim alan ve kendi gelişimleri bilerek takip ettiğimiz öğrencileirmizin yeterlilik durumlarına göre ve bizden eğitim almamış ama Şambala Master eğitim programı ve Lightarian Reiki Master modülünü tamamlamış herkes bu eğitim modülünden faydalanabilmektedir.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz.Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Düşünceni bırak