Metatron Platin Ağ

Metatron Platin Ağ ( Yaşam Çiçeği )

Bu uyumlama Metatron kozmik ışık inisiyasyonudur. Tüm ilahi varlıklar aslında, Birleşik Bir İlahiyat Alanından yayılan “Yaşayan Işık Zekası” dır.

Bu “alan”, “orada bir yer” değil, herkesin içindedir. En göze çarpan etkileri evrendeki güneşlerin ışığında. Güneş sistemlerinde gösterilen güç, ışınlarını fiziksel evrenlerden gönderen kozmik varlıkların “Yaşayan Işıklar”ın dış etkisidir.

Işık-matematiğin kalıplarına, eski dünyaları , yıldız doğmuş ışığımızın kristalleri içinde yenilerine dönüştürürler. Baş melekler, evrenlerin “Işık İşçileri” dir. Göksel Işık işçileri olan baş melekler, alıcının ışığı alıcı enerji alanına (matris) dahil etmesini sağlayan “alıcı” ya (insan – hayvan – bitki – mineral) çarpan ilahi kalp tohumundan ışık ya da ışınlar gönderir.

İlahi orijinal baskının renklendirici bir “damgası”. Baş melekler, aynı zamanda birleşmiş ilahiyat alanı içindeki gerçek bir faaliyetin efsanevi bir sembolünü de temsil eder; bu, aynı zamanda DNA’mızdaki kodlamadaki Yaşam Işığı üzerinde de bir etkiye sahiptir.

Bu uyumama sizi , Mısır’ın Abydos kentindeki Osirian Tapınağı’nda kazınmış “Yaşam Çiçeği” olarak adlandırılan 3B formundaki temel Metatronik desene bağlar. Metatron’un daha gelişmiş bir çok Işık geometrileri vardır.

Metatron kimdir ile ilgili detaylı bilgi için bu linke tıklayarak ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

 Detaylı bilgi eğitimlerde verilmektedir.

Düşünceni bırak