Mor Alev Enerjisi Eğitim ve Aktivasyonu

Mor Alev Enerjisi Eğitim ve Aktivasyonu

 MOR ALEV NEDİR VE HAKKINDA NE BİLİYORUZ?

Mor Alev sadece bir alev veya yükselen bir ateş olarak değil, aynı zamanda bir “ışık” olarak da düşünmeniz daha faydalı olur. Fiziksel spektrumun tüm renkleri, ışık ve renk frekanslarına sahiptir. Menekşe muhtemelen gördüğümüz en yüksek renk ve ışığın titreşim frekansıdır. Ancak fiziksel spektrumun ötesinde, Ruhsal Spektrumun renkleri ve frekansları, frekans ve boyut bakımından çok daha yüksektir. Mistikler bu içsel algılar hakkında yazmış ve konuşmuşlardır. Mor Alev, Maneviyatın veya en yüksek eterik düzlemin oktavlarına özgüdür. Kökeni, eğer istersen, mükemmellik hallerindedir. Sadece mükemmellik veya saflığı bilir.

Mor Alevi bir manevi ateş ise, fiziksel düzlemde bunun bizimle ne ilgisi var?

. İnsan fiziksel alemlerle özdeşleştiğinde, genellikle fiziksel alemin sınırlarını göz önünde bulundururuz. Deneme ve yanılmaya eğilimliyiz, yapmamız gereken süper yaratıcılık ve genişleme araçları olabiliriz, ancak yaşamın çoğu kendimizi göreceli olarak görüyor. Hatta buna “İnsan Doğası” diyoruz ama “Ruhsal gelişimi” daha fazla üstlendiğimizde kendimizle ilgili algılarımız değişmeye başlar.

. Mor Alevin kullanımı ve uygulaması (öğreneceğimiz gibi), sınırlı fiziksel bilinçlilikle özdeşleşmeden varlığımızın genişletilmiş, sınırsız potansiyeline kadar erişebileceğimiz aşamaların geçişinde bize yardımcı olabilir.

Mor Alev binlerce yıldan beri spiritual bir enerjidir. Yükselmiş üstat  German tarafından yeniden ortaya konulmuştur.

Tanrı bilincinin 7. Işınıdır.Mor Alev topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritual hizmet çağrısına duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır.

Mor Alev in nitelikleri, özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir.

Elektronların titreşimlerini yükseltir, böylece bizde Tanrı’dan bize gelmiş olan saf kozmik enerji ile daha çok yankı yaparız.

Fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızı ve geçmiş yaşamlarımızı travmalarını ve karmalarını da değiştirir.

MOR ALEV ENERJİSİ NASIL ÇALIŞIR?

. Mor Alevi “titreşimleri” değiştirerek çalışır. Fizikte titreşim, salınımın hızıdır. Bir şeyin ileri ve geri hareket ettiği hızdır. Atom seviyesinde, titreşimin, elektronların atomun çekirdeği etrafında yörüngesinde döndüğü hız olduğu anlaşılabilir. Mor Alev bu seviyedeki titreşimleri değiştirerek çalışır.

. Atomlar çoğunlukla boş alandır. Çekirdek ve elektronlar arasındaki boş alan, negatif enerjinin ve karmanın sıkışabileceği yerdir.

. Vücudumuzdaki ve auramızda ki atomlar bu olumsuzluktan tıkandığında, elektronlar yavaşlar ve olumsuzluklarla , ışıkla daha az rezonansa başlarız . Daha az titreşimli ve daha az ruhsal oluruz.
Mor Alev bu negatif enerjiyi dönüştürür.

. Enerjiyi basitçe çevreleyen ve yok eden değil, aynı zamanda ışığa dönüştüren bir şeydir. Atomun içinde daha az yoğunluk olduğundan, elektronlar daha hızlı döner ve böylece titreşiminizi arttırır.
Daha yüksek bir titreşime sahip olduğunuzda, bedeninizde daha fazla ruhsal enerji vardır. Akupunktur uzmanları ve yogiler, bu ruhsal enerji vücutta serbestçe aktığında optimum sağlığın ortaya çıktığını biliyorlar. Menekşe Alevi bu enerjiyi serbest bırakır ve sizi daha ruhsal bir varlık durumuna iten uyum ile dengeyi yeniden kurar.

Bütünsel Bedenlerimizin Enerjilerini Dönüştürebilir mi?

Ruhun ve maddenin (fiziksel) etkileşimi ile ilgilidir. Menekşe ateşi Ruh düzlemlerinden, belirli hayırsever Tanrı nitelikleri ile ilişkili özel bir eylem yaratır. Her “Işın” veya ışığın bileşeni kendine has özelliklere sahiptir.

Menekşe Alevi özellikleri veya nitelikleri dönüşüm, özgürlük, simya, merhamet, affetme, adalet ve eğlence! Bunlar 7. ışın özellikleridir.

Bu yüzden özgürlük alevi ve affedici olarak bilinir. Yanlış nitelendirilmiş madde veya enerji ile temas ettiğinde, bu enerjiyi yalnızca orijinal saflaştırılmış durumuna geri getirmeye veya kurtarmaya yardımcı olabilir. Unutmayın, Menekşe alevi mükemmellikten gelir ve sadece kendisi gibi onu arar.

Mor Alev bir insanın dört bedenine ( fizik beden –eterik beden – duygusal beden ve zihinsel beden ) farkında olmadan kendilerini yerleştirmiş olan yabancı maddelerden arınmasına, serbest bırakmaya ve dönüştürmeye yardım edebilmesi için harika bir eylem sunar.

Bilimsel bir temelde, menekşe alevi, atomik seviyede çekirdeğin etrafındaki geniş açık alanlarda biriken hatalı enerji parçacıklarına yönlendirebilir. Biriken madde, elektronların etrafındaki ışık akışını engeller. Enerjik olarak, bu tıkanma, fiziksel bedende hastalık, psikolojik bozukluklar ve zihinsel yoğunluk olarak her türlü tezahür gösterebilir; bu, insandaki ruhun yüksek varlığının daha ince ruhsal enerjileri ile temas etmesini zorlaştırır.

MOR ALEV ENERJİSİNİ NASIL KULLANILABİLİRİZ?

. Mor Aleve inisiye olmuş kişiler, mor alev enerjilerini talep ettiklerinde aktif hale gelir. Meditasyonda ve görselleştirmede deneyimlenebilir, ancak sözlü kelimenin en kesin ve yönlendirilmiş olduğu bilimin ve uygulamanın sonucudur. Sözlü kelimenin bilimsel sunumunun en hızlandırılmış şekli böyledir.

  • En basit dua , Ben (I AM) bilincinin adını kullanır:.
  • BEN GÜMÜŞ MOR ALEVDEN BİR VARLIĞIM, BEN TANRI’NIN İSTEDİĞİ SAFLIĞIM veya
  • BEN MOR ALEVİ BAŞLATIYORUM.  BEN TANRI’NIN İSTEDİĞİ SAFLIĞIM

Daha önce hiç bir eğitim almamış olsanız dahi, mor  alev enerji sistemi sistemi tüm evrensel enerji sistemleri ile beraber mükemmel bir uyum içinde çalışır.  Niyetinizin gücüyle dönüşümün mükemmel etkilerini hayatınızda çok kısa sürede deneyimleyebilirsiniz.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz. Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Düşünceni bırak