Öz Benlik Bağlantı Aktivasyonu

Öz Benlik Bağlantı Aktivasyonu

Öz Benlik Ne Demek?

Bütün bedenlerin birbirine bağlanması için gerekli bağlantıyı hazırlayan sistemdir. Öz benliğiniz ile fizik bedeninizin arasında ki kopmuş veya hasarlı olan bağlantıları yeniden düzenler. Bu sisteme isterseniz uyumlanabilir aynı zamanda şifa seansı olarak alabilirsiniz.

İnsanların aurik alan, aura veya eterik beden olarak hitap edilen bir süptil enerji alanı vardır. Bu enerji duygusal, spiritüel ve zihinsel parçacıklardan yapılmıştır. Ayrıca Axiatonal hatlarımız vardır, bunlar fiziksel bedenlerimize canlılık enerjisi getiren enerji yollarıdır. Bu enerji yerden uzanır, atmosferin içine doğru gider ve evrenin içinden dışa doğru uzanır. Oversoul (Ruh Üstü ) seviyesine olan bağlantı, daha yüksek benlik seviyelerine bağlanma kapısı olarak işlev görür. Bütünlüğümüzü kucakladığımızda, Ruh daha fazla Işık, Sevgi ve Bilgelik’in girmesine izin veren, beden içindeki genişliği ile tezahür eder. Buna “Ruhun Yükselişi” denir ve bu olduğu gibi, Kim olduğumuzu – Kaynak olarak ifade etmeye başlarız.

Öz benlik enerjilerine uyumlanma basit ancak güçlü bir enerji sistemi “ayarlama”sıdır. Yeniden bağlantı için ve bedenin meridyen hatlarını hizalamak için çalışan güçlü bir şifa aracıdır, enerji sisteminizin yumuşak biçimde işlemesini sağlamak için, ve seviyeleri (fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel) yeniden canlandırmak için bağlantı hazırlanır.

 

Öz Benlik Aktivasyonunun Yararları Nelerdir?

 • Meridyen kanallarınızı açar ve hizalar, ve tıkanıklıkları ortadan kaldırır.
 • Çakralarınızı dengeler ve bedeninizin kutupluluğunu.
 • Enerji sistemine negatif enerjiden korumak için siper olur.
 • Herhangi fiziksel, duygusal veya spiritüel kısıtlamaları serbest bırakır.
 • Zihninizi dengeler, merkezler ve odaklar.
 • Negatif duygusal modelleri temizler.
 • Derin gevşeme ve iyi oluş hissi.
 • Daha derin meditasyonu kolaylaştırır.
 • Reiki, Masaj ve refleksoloji gibi diğer terapilerin etkilerinde güçlü bir hızlandırma yapar.
 • Fiziksel hareketliliği ve zihinsel uyanıklığı geliştirir.
 • İçe doğuş yeteneklerini geliştirir.
 • Canlı rüyalar ve hafıza flash-back’leri aracılığı ile konuları çözmenize yardım eder.

Çalışmalar, şifa verilişi sırasında, yüksek frekans enerji emisyonunun absorbe edildiğini gösteriyor. Şifa verilişi sırasında hastalar bir dizi irade dışı fiziksel tepki veriyor. Yürütülen çalışmalar, hastaların beyin dalga kalıplarının, şifayı veren kişinin kalp hareket kalıplarını değiştirdiği veya ona uyum gösterdiğini ortaya koyuyor.

Bir zamanda kendi Axiatonal hatlarınız kozmik olarak bağlıydı, ancak, zaman içinde sizin bu hatlardan bağlantınız kesildi. Kendi öz gerçeğimiz ile bağlantımızı yeniden oluşturan, varlığımızın tüm parçalarına ulaşmamızı sağlayan ve tüm evrenle bağlantı kurmamıza yardım eden beşinci boyut yeni enerji şifası’dır.

Kendi enerji alanlarımızdan bağlantımızın neden kesildiğine ve dengesiz ve ahenk dışı hale gelmemize dair birçok sebep bulunur. Stres, endişe, duygusal konular, fiziksel yaralar veya şartlar, manyetik rezonans (em-ar), radyasyon, kemoterapi veya ameliyatlar bazı çok bilinen sebeplerdir.

Bu çalışmada, bir yönlendirilmiş meditasyon ile orijinal enerji akışına bağlanacaksınız. Sizin axiatonal hatlarınız bir kere yeniden bağlandığında, başka bir yönlendirilmiş meditasyon size tüm hatları aktive etmeye, tıkanıklıklara bakmaya ve enerjinin bu axiatonal hatların içinden geçerek akışını sağlama yardımcı olacaktır.

Bu bağlantıya tıklayarak Öz Benlik Nedir? Ruh ve Yüksek Benlik Nedir? ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Bu sistemi iki şekilde talep edebilirsiniz.

Axiatonal (Öz Bağlantısı ) Hatlar – Uyumlanabilir ve uygulayacı olabilirsiniz veya şifa terapisi olarak alabilirsiniz.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz.Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

4 bu gönderiye yapılan yorumlar

 1. Yağmur yalınkılıç
  22 saat önce

  Eğitim hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   16 dakika önce

   Merhaba yağmur hanım, bilgilendirme için e-posta adresinize geri dönüş sağlandı. Teşekkürler

   Yanıtla
 2. Funda
  18 dakika önce

  Merhaba güzel eğitimleriniz var. Canlı katılamam ama kayıttan izlenebiliyor mu? İnisiyasyon canlı olmazsa olmaz diye biliyorum. Bir de ücreti re kadar

  Yanıtla
  1. admin Yazar
   8 dakika önce

   Merhaba, e-posta adresiniz üzerinden size bilgilendirme için geri dönüş sağlanmıştır.

   Yanıtla

Düşünceni bırak