Yaşam Küresi – Orb Aktivasyonu

Yaşam Küresi – Orb Nedir?

Yeni çağ evrensel enerji uyumlanmalarından birisi olan Yaşam Küresi, kişisel yaşamınızın Orb ile bağlantısı , yaşam gücünü tutan mavi bir ışık topudur.

Orb, bu yaşam gücünü haftada 7 gün, günde 24 saat size üretir ve gönderir. Yaşam Küresine ( Orb ) uyumlandıktan sonra başkalarına da Orb’unuzu şifalandırma için gönderebilir veya uyumlayabilirsiniz .

Yaşam Küresi çakralarınızı iyileştirir, yaşam enerjilerinizi yeniler. Düşüncenizi kısıtlamayın , ne yapmayı arzu ediyorsanız size yardımcı olabilir. Ailenizden çok hasta olan birine yaşam gücünü tekrar kazanmasını sağlamak için ihtiyacınız varsa, bunu yapabilirsiniz.

İletmek istediğiniz mesajları astral alemlere aktarabilir, aynı zamanda bilgi toplamanız için bir çekim kuvveti oluşturabilirsiniz. Ne yapmak isterseniz isteyin, bilgileri saklayabilir, şifaları hazır akışta tutabilir, telepatik düşünceleri ve akaşik kayıtları saklayabilir , yükleyebilirsiniz. Yaratıcı olun, Yaşam Kürenizin yetenekleriyle ilgili bir sınırı yok.

Yaşam Küresi ( Orb ) Eğitimi isteyen herkes alabilir. Herhangi bir ön koşul yoktur.

Yaşam küresi uyumlaması ile ilgili detaylı bilgi eğitimlerde verilmektedir. Yaşam küresi uyumlamasını ister birebir (yüz yüze), isterseniz online( uzaktan ) alabilirsiniz. Yaşam Küresi uygulama ve uyumlaması tek çalışma ile aynı gün verilmektedir.

Düşünceni bırak