Yükseliş Alevi (Ascension Flame)

Yükseliş Alevi (Ascension Flame) Enerjisi

Yükseliş Alevi, dünyanın merkezinden ve dünyayı çevreleyen matriks ağından , yüce bilgelik ışınlarını, atmosferde ki network ağını bir basamak olarak kullanarak , bu ışınlara bizlerin bilinçlerini yükseltmek için gönüllü olan Ulu Varlıklar kanalıyla çekebilmemiz için manyetik güçlerden oluşan yükseliş ışınlarıdır.

Hazır olan kişi yüksek bilince yükseltilebilir. Kök dünya ile yüksek kaynak enerjilerinin sağlıklı olarak devinimini sağlayarak enerji akışımızı mükemmel bir forma gelmesini sağlar.

Yükseliş alevinin başlangıç noktası , vücudumuzda bulunan kök çakra ile sakral çakra arasında ki kundal bölge olarak adlandırılan yerden yükseliş alevi enerjisi aktive olur, taç çakrası olarak bilenen bölgeden evrensel zekaya bağlanır. Buna kundalini alevi yükselişi denir.

  • Bu Yükseliş İçindeki Alev, bu Dünya Gezegeninde gerçekleşen her Yükselişin (yüksek bilinç) isteğinin kaydıdır. Bu yüzden bu kadar kutlu ve uludur.
  • Yükseliş Alevi sizlerin sonsuz “Ben ” Varlığının bilincine ulaşabilmeniz sağlar.
  • Ebedi özgürlüğe ,esaretten, sınırlamadan, korkulardan, her türlü sıkıntılarınızdan arınmanızı sağlamak için mükemmel bir formdur.
  • Tanrı bilinci olan, bundan faydalananmak isteyen herkes, değişimden geçen ve yükselmiş olan sevdiklerinizin çoğu yükseliş alevinin kutsal enerjilerini kullandı.
  • Yükseliş Alevi uyumlaması sizlere korkusuzluğu ve ölümsüzlük bilincini verir.

Bu bir ön bilgidir, detaylı bilgi eğitimlerde verilmektedir.

Düşünceni bırak