Lightarian Reiki Eğitimi

Lightarian Reiki Nedir?

Lightarian Reiki şu anda mevcut enerji sistemleri içindeki en güçlü ve etkili şifa verici tekniklerden biridir. Reiki’nin bu özel şekli, içinde bulunduğumuz evrende enerji değişiminin çok olduğu şimdiki zaman dilimi içinde, insanlığa daha fazla ve etkili şifa verme gereksinimi nedeniyle ortaya çıkmıştır. Yüksek katlardaki Master Buda’nın ruhunun ilham vermesi ve öğretisi ile ortaya çıkan Lightarian Reiki şu anda mevcut enerji sistemlerini içindeki en güçlü ve etkili şifa verici tekniklerden biridir.

Lightarian Reiki şu anda mevcut enerji sistemleri içindeki en güçlü ve etkili şifa verici tekniklerden biridir. Reiki’nin bu özel şekli, içinde bulunduğumuz evrende enerji değişiminin çok olduğu şimdiki zaman dilimi içinde, insanlığa daha fazla ve etkili şifa verme gereksinimi nedeniyle ortaya çıkmıştır.

Lightarian Reiki, lightarian enstitüsünün kurucusu Jeannine Marie Jelm’in, yüksek katlardaki üstat Buda’nın ruhuna kanal olması suretiyle, 1997 de ortaya çıkmıstır.
Uzun zamanlardır insanlık tarafından elde edilemeyen, altı yüksek enerji titreşimi bu şekilde uyandırılmış ve insanlığın hizmetine sunulmuştur. Jeannine’nin Buda’ya kanallık ettigi sırada söyledigine göre Reiki’nin, enerji titreşiminin büyüklük ve şiddetine göre 8 degişik enerji bandı mevcuttur ve lightarian bunlardan 3 ile 8 inci sırada olan, 6 bandı içinde barındırır.

Lightarian Reiki 4 ayrı seviyede verilmektedir:

  • Lightarian Reiki 1 & 2 Master
  • Lightarian Reiki 3
  • Lightarian Reiki 4
  • Lightarian Reiki 5 & 6 Master

Birinci bant Usui sistem enerji çalışmalarını içerir. Usui sistemde enerji kullanımına uyumlanmış kişiler kendi titreşimlerini arttırmaya ve ruhen gelişmeye çalışırlar. İkinci banttaki enerji ile çalışan kişiler Karuna temelli Reiki, Seichim- Sekhem ve Lightarian Buddhic Boost gibi enerjileri kullanırlar. Üçüncü ile sekizinci bant arasındaki enerji çalışmaları ise Lightarian Reiki çalışmalarını içerir. Enerji çalışmalarını geliştirmek için kişi mutlaka Usui temelli Reiki Master seviyesinden başlamalıdır.

Bedeni yavaş yavaş bu enerjiye alışınca, ikinci bant olan Lightarian Buddhic Boost, Seichim Reiki veya Karuna Reiki ile devam edip, kendini daha kuvvetli enerji titreşimlerine hazırlamalıdır. Bundan sonra kişi artık çok kuvvetli titreşimlere sahip olan lightarian Reiki’ye başlayabilir. Bu çok kuvvetli altı enerji bantına kişi yavaş yavaş, belli zaman aralıkları ile uyumlanır.

Daha Yüksek Kişisel Titreşimsel Seviyeler!!

Lightarian Reiki uyumlamalarını almak ve bu enerji ile çalışmak sizi adım adım daha yüksek kişisel titreşimsel seviyelere götürür. Varlığınızın tüm seviyeleri üzerinde değişimleri etkiler, enerjisel duruluk inşa eder ve bir lightarian reiki eğitmeni olarak sizi daha yüksek ve daha güçlü hizmet seviyelerine hazırlar.

Ayrıca sizi farkındalığın daha yüksek seviyelerine ve daha saf, daha yüksek titreşimsel rehberlik ve destek ile daha derin bağlantıya götürür. Bu daha yüksek enerjisel bağlantılar sizin kendi Yüksek Tanrı benliğinizin enerjileri ile birleştirmek için, olduğunuz gerçek ilahi Varlığın daha çok farkına varmanız için sizi canlandırır ve hızlandırır.

Bunlar nazikçe farkındalığınızı genişletebilir ve sizi yeni paradigmalara açar.

Lightarian Reiki, çağımıza uygun daha kolay ve daha güçlü bir enerji uygulama tekniğini öğrettiğinden öğrenciye hiçbir sembol verilmez Lightarian Reiki’nin en önemli amacı, kişiye kendi gerçek gücünü, niyetine odaklandırarak kullandırmaktır. Lightarian Reiki eğitiminin temeli basit ve kolaylığı gaye edinip kişinin iç kuvvetini kullanmasına dayanıyor.

Artık insanların içlerindeki ilahi gücü uyandırmalarının, evrenin bir parçası olup, doğuştan var olan özelliklerine sahip çıkmalarının zamanı gelmiştir. Uyumlama sırasında niyet çok önemlidir. Temiz ve saf bir kanal olmak, kişinin en yüksek hayrı ve bütünün iyiliği için niyet edilmelidir. Yüksek titreşimlere sahip Lightarian Reiki uyumlaması için ise öğrencinin uyumlamaya gönüllülüğü, hazır olması, saf ve temizliği çok önemlidir.

Lightarian Reiki yüz yüze veya uzaktan öğretilebilir ve 4 seviyeyi de tamamlamak gerekir. Her seviyede Master sertifikası verilir ve her bir seviyeye uyumlanması belirili zaman aralıklarıyla gerçekleşir.. Lightarian Reiki I & II yi almak için iki ön koşul vardır. Önce, Usui Reiki – temelli bir Reiki Master olup, Lightarian “Buddhic Boost” uyumlaması almış veya bir Karuna Reiki Masterı olmanız gerekir.

Lightarian Reiki eğitim modülü alırken veya tamamladıktan sonra; Yükseliş ve uyum sürecinize destek vermek için lightarian yükseliş ışınları aktivasyonlarınıda alabilirsiniz.

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz.Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Düşünceni bırak