Lightarian Reiki Yükseliş Işınları Eğitimi

Lightarian Reiki  Yükseliş Işınları (Ascension Ray)

Lightarian yükselme ışınları 6 uygulama ile tamamlanır.

 • Emprowerment Ray – Güçlendirme Işını
 • Clearing Ray- Temizlik Işını
 • Healing Ray – Şifa Işını
 • Activation Ray – Aktivasyon Işını
 • Manifasting Ray – Tezahür ettirme
 • Source Ray – Kaynak Bağlantısı

Lightarian Reiki 1-2 seviyesinde uyumlama yapılmadan önce Güçlendirme ışını enerjileri verilmektedir.

Diğer yükselme ışınlarına  Lightarian Reiki eğitimleriniz devam ederken uyumlanabilir veya enerjilerinizin daha çabuk dengelenmesi için şifa olarak alabilirsiniz.

Uyumlama için Ön koşul Lightarian Seviyesinde olmanız gerekir.1. Işın

Lightarian Güçlendirme Işını – Emprowerment Ray

 • Lightarian Reiki 1&2 uyumlaması öncesi Güçlendirme ışını uyumlanması yapılır.Bu uyumlama sizi daha yüksek katlardan gelen enerjilere daha rahat uyum sağlanamınız için tüm benliğinizi (Işık bedenlerinizi) güçlendirme ışınıdır.
 • Aynı zamanda hiçbir sisteme uyumlanmamış herhangi bir kişi bu ışını şifa uygulaması olarak alabilir.
 • En yüksek düzenin “spiritüel uyanış çağrısını” sağlar.
 • Öz Ben kavramınızı “Ben hissinizi” derinleştirir ve spiritüel bilişinizin genişlemesini yaratır.
 • “Kim olduğunuz” ve bu özel zamanlarda “neden burada olduğunuz” ile ilgili berraklaşmada sizi destekler. Güçlendirme Işını kişisel güç toplam hissinizi canlandırır ve diğer dört Işın için enerjisel temel olarak hizmet eder…
 • Güçlendirme Işını toplam spiritüel sürecinizi hızlandırmak ve tetiklemek için Yükselmiş üstat Maitreya’nın enerjileri tarafından yaratılan eşsiz bir enerjisel uyumlamadır. Güçlendirme – Işınını almak Yükselmiş Üstat Maitreya ve varlığınızın tüm seviyeleri arasında eşsiz bir ilişki yaratır. Üstat Maitreya ve ruhunuz, OverSoul ve Yüksek Benlik seviyeleri arasında güçlendirici, uzun vadeli bir bağlantı tesis edilir. Bu bağlantı olaydan (uyumlamayı aldıktan) sonra sürdürülür ve titreşiminizi yükseltmek ve spiritüel uyanışınızı güçlendirmek için varlığınızın tüm seviyelerinde devamlı destek sağlar.

Lightarian Temizlik Işını – Cleaning Ray

 • Lightarian kelimesi, özellikle kendini güçlendirme, temizleme, iyileştirme, aktivasyon çalışması ve süreçleri ile ilgili olarak farkındalığı arttırmak ve manevi evrimi arttırmak amacıyla eterik Işık enerjilerinin kullanımını öğrenen bir kişiyi tanımlar.
 • Lightarian Işınları, kişisel enerjik gelişimin bu beş temel aşamasının her birinde kişisel ruhsal yolculuğundaki kırılmaları tedavi etmek için tasarlanmıştır. Bu temizleme çalışmasının ruhsal gelişiminiz üzerindeki yoğunluğu ve etkileri derin olacaktır! Çakralarınızı, ince bedenlerinizi ve nihayetinde fiziksel bedenin kendisini temizlemeye odaklanırken, sizi en yüksek özgüvene, ruhsal teslimiyete ve dünya çapında disipline teşvik edecektir.
 • Olumsuz ruh düzeyi programlamanızın temizlenmesi, eterik alanlarımızda, her birimiz sınırlayıcı programlar, kısıtlayıcı inanç yapıları ve bunlarla ilişkili ters zihinsel, duygusal ve buradaki enkarnasyonel tecrübemiz için sınırları ve engelleri tanımlayan fiziksel depolanmış enerjiler barındırırız. Bu sınırlar ve engeller, yaşamak istediğimiz zorlu yaşam senaryoları için bizi sınırlayıcı yapıyı içine alır ve bağlar. Tüm bu zengin ve renkli olumsuz ve zorlu deneyimler, bir düzeyde, öğrenme ve büyümemiz için gerekli.
 • Doğum ile gelen travmalar, anne , baba ve atalardan gelen kötü gen aktarımı ve yanlış inanç kalıpları,
  Sizi kendi Öz benliğinizin farkındalığından ayıran her türlü kısıtlı bilgi ve inanç kalıpları Temizlik Işını uyumlaması ve Şifa çalışması ile ortadan kalkar.Tüm bedenleriniz Şifalanır, Saf bilinç seviyesi için hazırlanırsınız.

Lightarian – İyileştirme (Şifa) Işını – Healing Ray

Yükselmiş Üstat Buda’dan ilham alan basit, etkili bir eterik Uyumdur. . Yükselmiş Üstat Buda’nın enerjilerinin bir yansıması olan tarihte ki Buda ile karıştırılmayacağını lütfen unutmayın. , Buddha söylemi kolaylık sağlamak için kullanılsa bile, her zaman Yükselmiş Üstat Buda’ya atıfta bulunuruz.

Hayatınızın tüm alanlarında iyileşme-şifalanma sürecini desteklemek için, eterik alanlarınız içinde ve çevresinde mümkün olan en yüksek enerjik ortamı yaratmaya odaklanır.
Her birimizin kendi iyileşmemizden tamamen sorumlu olduğunu kabul ederek, Şifa ışınının kendi kendinizi iyileştirme sürecinizde sizi güçlendireceğini kabul ediyoruz. Uyumlanmanızı takiben, uzun bir süre boyunca, fiziksel bedeniniz ve aurik alanınızın her seviyesi yüksek enerjilerle iyileştirerek yıkanacaktır. Bu devam eden şifa desteğinin amacı, iyileşme sürecinizi hızlandırmak ve sizi Yüksek Benliğinizin enerjileriyle daha fazla dengeye getirip daha fazla rezonansa sokmaktır.

Bu uyumlanma ile uyarılan iyileştirici etkiler, enerjilerinizin tüm spektrumunda, fiziksel bedeninizden eterik “iç titreşimli peyzajınızın” en üst seviyelerine kadar yaratılacaktır.
Bu çalışma ile başlatılan olağanüstü iyileşme için belirli bir zaman ölçütü ya da zaman sınırı yoktur … Basitçe sizin gerçek anlamda bireyselleştirilmiş iyileştirme sürecinizin sizin için en yüksek ve en büyük amaca hizmet edecek bir hızda sevgi dolu, nazikçe açılmasıdır.

İyileştirme Işını sürecinin bir parçası olarak, bu gelişmiş iyileştirme çalışmasının düzenlenmesiyle size çok doğrudan kişisel bir şekilde yardımcı olmak için ileriye doğru adım atarken, Yükselmiş Üstat Buda ile aranızda benzersiz bir ilişki kurulur! Bir anlamda, Yüksek Benliğinizle tam bir işbirliği içinde, varlığınızın tüm seviyeleri için iyileştirici bir rehber olarak hizmet edecektir.

İyileştirme (Şifa) Işınlarının Etkileri Nelerdir?

 • Uyumlamanızı aldıktan sonra, ilk önce enerji düzeninize ve Yüksek Benliğiniz tarafından belirlenen iyileştirme hızına bağlı olarak, auranızda çeşitli enerjisel değişiklikler meydana gelecektir.
 • Genel olarak ruhsal gelişim programınızın önemli bir parçası olarak, Şifa Işınları, iyileşme sürecinizi hızlandırmaya odaklanacaktır. Böyle bir manevi programın diğer hayati yönleri arasında eterik temizleme çalışmaları, uygun diyet ve egzersizin sürdürülmesi ve alkol, uyuşturucu vb. İle ilgili bağımlılık yapıcı davranış kalıplarından kaçınılması gerekmektedir. Böyle bir vicdanlı iyileştirme programı çerçevesinde, şifa ışınları desteklenmelidir. Stres ,diğer rahatsızlıklar, çakralarınızdaki negatif enerjilerin çözülmesi ve atılması süreci sonunda , eterik ve fiziksel enerjileriniz yenilenmiş ve canlılık seviyelerini ulaşmış olur.
 • Daha yüksek iç bilgeliğinize tamamen açılmaya başlayabilir ve kişisel farkındalığınızı genişletebilirsiniz. Hayatınızın sağlıkla ilgili yönlerini dengeye getirme görevini yerine getirirken, daha önce karşılaşmamış olabileceğiniz iki önemli ruhsal ilkenin … disiplin ve teslim olma … seviyesini tamamlarsınız.

Lightarian Aktivasyon Işını – Activation Ray

Yükselmiş Üstat Sananda tarafından tasarlanan basit ve etkili bir uyumlamadır.. Enerjetik aktivasyonların eterik süreci boyunca çakralar ve subtil bedenler yapınızda ki yüksek titreşim seviyelerinin uyarılması ve geliştirilmesine odaklanır.

Uyumlamanızı takiben, uzun bir süre boyunca, aurik alanınızın her seviyesinin titreşim frekansları hızlanacak ve Yüksek Benliğinizin enerjileriyle daha saf bir rezonansa dönüşecektir.
Aktivasyon Işını işleminin bir parçası olarak, Master Sananda ile aranızda benzersiz bir ilişki kuruluyor, bu gelişmiş aktivasyon çalışmasının düzenlenmesi konusunda size doğrudan ve kişisel yollardan yardımcı olmak için ilerliyecektir!

Aktivasyon ışınını almanın enerjik etkileri nelerdir?

 • Aktivasyon Işını uyumu, yukarıda açıklandığı gibi manevi aktivasyon sürecinizi nazikçe ve etkili bir şekilde teşvik etmek için tasarlanmıştır. Uyumlandıktan sonra, ilk ince enerji düzeninize ve Yüksek Benliğiniz tarafından belirlenen dönüşümsel hıza bağlı olarak, çakralarınızda çeşitli enerjisel değişiklikler gerçekleşecektir. Prosesiniz benzersiz olacak ve diğer Lightarian ışın yöntemlerinin çalışmasıyla birleştirildiğinde aşağıdaki deneyimlerden bazılarını içerecektir:
 • Hayatında ki değişim hızlanacak. Subtil enerji çeşitleri ve yaşamınızdaki aylarca ve yıllar boyunca gerçekleşmesi gereken fiziksel değişiklikler şimdi haftalar veya aylar içinde gerçekleşecek. Belki de günler ve haftalar geçirmiş olanlar sadece dakikalar veya saatler alabilir!
 • İnanç yapılarınız, düşünceleriniz, duygularınız ve fiziksel bedeniniz daha dengeli, merkeze dayalı, güçlendirilmiş bir kaliteyi almaya başlayacaktır.
 • Daha önce hiç hissetmediğiniz bir “içsel ruhsal huzuru ” hissetmeye başlayabilirsiniz!
 • En önemlisi, kendinizi yalnızca kendiniz hakkında duymuş olduğunuz, düşündüğünüz veya belki de iletişim kurduğunuzu düşündüğünüz Yüksek Benliğin doğrudan bir yönü olarak deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Lightarian Gerçekleştirme – Tezahür Işını

Ruhun gücü ile engelleri aşmak.

Lightarian Gerçekleşme Işını Uyumlaması ,Yükselmiş Üstat St. Germain’in desteklediği enerjilerin tezahürüdür.Yükselmiş Üstatların seviyesi olarak bilinen gök cisimlerinin katmanlarından gelir.

St.Germain’e göre, tema “cesaret” ve onun insan bilinci ile çalışma konusundaki ilk odak noktası uzun zamandır cesur ve özgün eylemleri teşvik etmek oldu!
Gerçekleşme Işını , hayatınızın her alanında bolca tezahür ettirme kapasitenizi artırmaya odaklanır! Basit, etkili bir Uyumlama işlemi ile siz ve Yükselmiş Master St. Germain arasında özel bir eterik bağ kurulur. Bu bağlantı, sizinle en doğrudan eterik alemlerden ruhsal koçunuz ve danışmanınız olarak doğrudan ve kişisel bir şekilde çalışmasını sağlar.

Lightarian Gerçekleşme Işını Uyumlaması , gizli bir “armağan ve yeteneklerinizin, genişleyen bir hizmet düzeyine etkili bir şekilde “gelecekteki rolünüze” adım atmanıza olanak sağlaması için tezahür etmesini geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu, sizin için eğitimsel bir yön ve enerjik bir deneyimi birleştiren “öncü” eterik bir iştir.

Gerçekleşme Işınlarının Kişisel Enerjik Etkileri Nelerdir?

 • Enerjilerinizin heyecan verici değişimlerine ve genişlemesine ek olarak, uyumlamanızdan sonra rahatsız edici dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.
 • Enerji çalışma hızınızın iç düzlemlerde hızlanması gerçekleştiğinden, bir dizi geçici eterik ve fiziksel detokslama etkisi yaşayabilirsiniz.
 • Gerçekleşme Işını uygun olduğu andaki subtil beden ve fiziksel beden netliği seviyeniz, rahatsız edici detokslama veya işleme derecesini güçlü bir şekilde belirleyecektir.
 • Mümkün olan her deneyim seviyesinde hissettiğimiz ya da bildiğimiz her şey, basitçe elde taşınan bir gerçekliktir, keşif uçağımızdaki fiziksel bir nesne ya da biraz daha yüksek bir eterik enerjinin, titreşimli bir hücresel dünyayı yaratmasıdır. Her şey Işıktan gelen basit manevi baskınların uygulanmasında kendini gösterir.
 • Şimdi … bunu yapmanın daha kolay olabileceğini söyleyebiliriz, özellikle yaşamlarımızda kendimiz için yarattığımız zorlu deneyimleri kabul ettiğimizde … belki aşk, ilişkiler, kişisel sağlık veya … evet … para !
 • Ancak, ruhsal olarak büyüdükçe kendimizin olduğumuzu anlıyoruz. Yaşam deneyimlerimizin kaynağı, heyecan verici ve tatmin edici olanları mı yoksa daha zorlayıcı nitelikte olanları mı. Manevi bir anlamda, yaşamlarımız için gittikçe daha fazla sorumluluk alırken, “Gerçekleşme döngüsüne” daha bilinçli olarak katılmaya başlarız.
 • Bu altı fikirle ilgili basit manevi ilkelere dayanan bir “tezahür döngüsü” olduğunu öğrendik – bilmek, amaç, niyet, işlev, hedefler ve biçim! Uyumlanma süreci boyunca, bu altı söz, tezahürün yaratıcı sürecini daha iyi anlama aracı olarak sağlandı. Bu sözlerin yarattığı adımların sırası, yaşamımızda önemli ruhsal ilkeleri öğrenmemize ve uygulamamıza yardımcı olacak etkili bir aracı temsil eder.

Lightarian Kaynak Işını – Source Ray

Evrensel Kaynağımızın enerjileri ile sizin için enerjik bir bağlantı sağlar. Bu uyumlanma bağlantısı, kişisel “ilahi enerji kaynağınızı” önümüzdeki zamanlarda yerine getirmek için Kaynak tarafından somutlaştırılmış İlahi Erdemlerin tümüne erişmenize izin verecektir.

Bu uyumlama ile günlük deneyimlerinizde bu on iki İlahi Erdem’in temel yönlerini ortaya koyarken daha yüksek bir varoluş hali yaratmanın temelini atıyorsunuz.
On iki ilahi erdemi, Evrenimizdeki insan deneyimi için titreşimli “yapı taşları”dır ve şimdi on iki tanesi Kaynak Işını aracılığıyla size sunulmaktadır.
Bunlar: Güzellik, Şefkat, Cesaret, Merak, Hayal Gücü, Sevinç, Adalet, Sevgi, Sadakat, Güç, Saflık ve İrade …

Titreşimsel olarak Tanrısal seviyelerinin hemen altında yer alan, Evrensel Kaynağımız adını verdiğimiz belirli bir enerji katmanı var. Bu çok yüksek titreşimli bant, “fiziksel ve fiziksel olmayan realitemizdeki tüm yaratılışı” üreten saf düşüncenin ve niyetin yüksek derecede odaklanmış enerjilerinden oluşur.

Yaratılış söz konusu olduğunda yüksek derecede odaklanmış olmasına rağmen, Evrensel Kaynak bize bir duyarlılık ve iletişim duygusuyla ilgili daha genel bir enerjik kaliteyi koruyor gibi görünüyor.

Kaynak Işınları, yeni bir cümle oluşturmak için ilahi bir araçtır … Evrensel düşün ve küresel hareket et! Yükseliş süreci boyunca Evrensel Kaynak, kendimizi, hayatlarımızı ve çalışmalarımızı en büyük, en evrensel ruhsal bakış açısıyla görmemizi ve ardından Işığında küresel hizmete geçmemizi istiyor. Source Ray, önümüzdeki zamanlarda mümkün olan en geniş alanda arenada daha yüksek titreşimli bir hizmet yolu yaratma sürecinde size destek olacak.

Kaynak Işınları ile daha derin bir evrensel bilgelik deneyimi yaratmak!!

 • Kaynak Işınlarını aldıktan sonra, tüm on iki büyük Erdeminin enerjileriyle olan bağlantılarınız, yeni, genişletilmiş evrensel bilgelik seviyelerine erişmenize izin verecektir.
  Bu sadece verilere veya bilgilere erişmekle ilgili değildir. Artık sizin için mevcut olan bu daha geniş, daha evrensel bilgelik duygusu, Evrensel Kaynak’ın en üst seviyelerine kadar geliştirildi, işlendi.
 • Kaynak Işınları birçok yönü kişisel enerjik alanlarınızı benzersiz şekillerde etkileyecektir.
 • Kaynak Işınlarının herkese farklı bir cevabı var! Enerjilerinizin heyecan verici kaymalarına ve genişlemelerine ek olarak, uyumlamanızdan sonra bazı rahatsız edici dalgalanma etkileri yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, Kaynak Işınları alıcılarının şu ana kadarki deneyimlerine dayanarak, bu uyumlamanın sizin için “ruhsal işlemenin daha zorlu yönlerini daha derine itmek zorunda kalmadan”, sizin için daha fazla hızlanma yaratacağını düşünüyoruz.
  Sizler için en yüksek ve en büyük amaca hizmet etmek için … hayatınızda daha fazla Evrensel Kaynak varlığını deneyimleyeceksiniz. Kaynak Ray’i aldıktan sonra, Evrensel Kaynaktan, varlığınızın tüm düzeyleri için, tümü Yüksek Benliğinizle tam bir işbirliği içinde, amaçlı bir desteğe sahip olacaksınız.

 

Tüm eğitim ve inisiyasyonlarınızı Yüz yüze veya Uzaktan (online ) canlı dersler ile alabilirsiniz.Tüm eğitimlerde, ilgili seviyenin eğitim dosyaları ve sertifikaları verilmektedir.

Eğitim ve inisiyasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Düşünceni bırak